• ~cwel z peło
    (2015-08-13 15:23)
    ale jaja, kraj ogarnięty wojną i upałami większymi niż w pełolandzie będzie nam pomagał dostarczając prąd. co te złodzieje z peło robili przez 8 lat? prosta odpowiedź: KRADLI
  • ~ośmiorniczki
    (2015-08-13 16:10)
    Pytanie brzmi;DLACZEGO BANDA PRZEZ 8 LAT NIC W KWESTII ENERGETYCZNEJ KRAJU NIC NIE ZROBIŁA ? ? ?
  • ~matylda
    (2015-08-13 14:37)
    Polskie dziadostwo i tyle i aż tyle...Pani Kopacz niech nie zaklina rzeczywistości...
  • ~tadek
    (2015-08-13 16:16)
    Nie osmieszajcie sie dziady z PO tym banderowskim braterstwem
  • ~śmiechuwarte
    (2015-08-13 16:00)
    Dwa tygodnie słoneczka, a my nie mamy prądu i wody. To w jakim my państwie żyjemy?
    Zima nas zaskakuje. Lato nas zaskoczyło. Nic u nas się nie opłaca. Żywność zagraniczna,droższa. Pensje malutkie, na
    wyprawkę dla dzieci idących do szkoły rodziców nie stać. I tak można bez końca wymieniać.
    A teraz ten prąd z Ukrainy. Na pewno nie tańszy, jak nasz. Płacz Polaku i płać.
  • ~brrr
    (2015-08-13 14:43)
    o, widzę że propaganda dalej trwa. ja tam ukrainie przyjazny nie jestem, ale co kto lubi
  • ~Bien Vu
    (2015-08-13 15:19)
    Ten upał i brak opadów to na pewno wina Putina. A ukraincy ktorzy maja ciepla wode raz w tygodniu "dadza nam prad" ktory wczesniej ukradna u ruskich, agresora. Przyjaciol poznaje sie w biedzie. Propaganda jak za 70 tych lat.
  • ~Kazek
    (2015-08-13 16:35)
    Chyba będą chcieli "krwawej"zapłaty -WOJSKA !...
  • ~EGON
    (2015-08-13 18:11)
    Powinni nam dać ten prąd za darmo,wszak bul i kopaczka zawieżli im już niezłą kasę a dotego utzymujemy ich studentów i dostarczamy ropę
  • ~zbysiunia