• ~bolek
    (2015-07-26 13:49)
    NAJPIERW OKRADLI NARÓD Z ZAKŁADÓW PRACY, TERAZ OKRADJĄ OBYWATELI Z PRZYWILEJÓW WYPRACOWANCH PRZEZ LATA PRACY Z RENT, EMERYTUR Z GODNOŚCI PRZY POMOCY CHYTRYCH USTAWEK AUTOMATYCZNIE ZGODYCH Z ORZECZENIEM TZW TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO. ZDYCHAJMY ZGODNIE Z PRAWEM!!!
  • ~qaduq
    (2015-07-26 14:26)
    Pokolenie strajkujące w ’80 ma o 35 lat więcej. Ci młodzi i pełni wiary w sprawiedliwość ludzie dzisiaj mogą sobie popatzyc na ówczesnych doradcow, przywiezionych rządowym smolotem, poszukać, który z ich załapal się na jakieś stanowisko po 1989 roku i pomyslać, jak każdy kolejny Polak, po co i dla kogo było topowstanie, strajki, stan wojenny i naiwna i natychmiastowa prywatyzacja. Za późno na zmiany, a naprawiać nie ma za co. Czy poza Wałęsa można wymienić kilku przywodcow strajku,którzy do dziś sa w polityce. Nie tych, z tylnego siedzenia, którzy posłali Wałęsę, a potem próbowali się go pozbyć po 1989 roku. Ale doradcy prawie wszyscy wygrali. No to teraz za późno bić głową w ścianę. Tyle, że nauka nadal idzie w las.
  • ~zielona wysepka
    (2015-07-26 13:23)
    A czy pani Premier (PEK) wie o tym?
  • ~odpowiecie za to łobuzy
    (2015-07-26 20:25)
    Dodatkowe dwa lata do emerytury,wielu mężczyzn może tego nie przeżyć ( z głodu ) . Pani płemier Eva by zyskać głosy wyborców tłumaczy emerytom ,że po ponownym obniżeniu wieku emerytalnego ich świadczenia nie wzrosną . Ta nierozgarnięta baba sankcjonuje eutanazję grupy ludności i odebranie praw nabytych .
  • ~ito
    (2015-07-26 15:31)
    Brednie Kosiniaka i Kamysza o spadającym bezrobociu. Tylko głupi leming mógłby uwierzyć w te bajdy mydłka z PEESELU. A Kopacz te kłamstwa bezmyślnie powtarza i każe się cieszyć.
  • ~wacek
    (2015-07-26 14:44)
    te 25 lat rządów robi gorsze i znacznie większe spustoszenie w narodzie, niż wojna z Adolfem
  • ~pomimo wszystko głowa do góry !
    (2015-07-26 16:34)
    POlandia to po prostu bandyckie państwo !!!
    Tak jak GG (Generalna Gubernia w czasie II wojny światowej, ustanowiona przez niemców na terytorium Polski) realizuje politykę wykańczania Polaków. Miejmy nadzieję, że po wyborach parlamentarnych, wygranych przez Prawo i Sprawiedliwość ten koszmar się wreszcie skończy.
    Jest takie powiedzenie : " każde zło jak żmija, mija" .
    Musimy jeszcze trochę wytrzymać. To jest tak, jak w I-szej połowie 1945 roku - Niemcy wojnę już przegrali, choć niektórzy sądzili, że ta wojenna gehenna nigdy się nie skończy. A na wojnie, każdej, najważniejsze to nie dać się zabić.
    A bać się o przyszłość to powinni ci dranie, co wiadomo skąd im nogi wyrastają !
  • ~normalczłek
    (2015-07-26 14:50)
    Mam 57 lat,od października zeszłego roku byłem bezrobotny,ostatnio podjąłem pracę,ale musiałem założyć działalność,a sama praca i finanse nie są szczytem marzeń.W związku z tym poszukuję pracy stałej (lub dodatkowej-drobne remonty elektryczne,hydraulika,budowlane).Mam duże zdolności i doświadczenie jako konserwator złota rączka,potrafię także ugotować,zrobić zakupy,oraz inne męskie prace domowe,przez ostatnie osiem lat pracowałem na budowach w wyuczonym zawodzie elektryka.Mimo wieku pełen energii i zapału do pracy,jestem sumienny,bezkonfliktowy,bez nałogów,potrafię pracować w zespole oraz indywidualnie,wadą jest brak prawa jazdy.Będę wdzięczny za oferty,proszę o kontakt email.

    Zamieściłem mnóstwo ogłoszeń tej i podobnej treści,ale odzew jest praktycznie zerowy.Jeżeli są już jakieś zgłoszenia,są to oferty za 1200 do 1800 na rękę,najczęściej bez żadnych umów,jakież jest zdziwienie,że za te pieniądze to teoretycznie mogę zrobić opłaty i muszę podziękować. Szczecin,miasto które kiedyś tętniło życiem,ludzie z całej Polski jechali tutaj do pracy,zakładałi rodziny,dostawali mieszkania.Dzisiaj to miasto przemysłowo wymarło,powstają biurowce, banki,hipermarkety.Tylko skąd brać pieniądze żeby tam zanieść?.Ludzie młodzi wieją stąd jak najdalej,natomiast ci po pięćdziesiątce są bez żadnych szans na normalne życie mimo doświadczenia, profesjonalizmu i odpowiedzialności.My naprawdę nie boimy się pracy,odpowiedzialności,dysponujemy doświadczeniem-w życiu podejmowaliśmy się różnych zajęć żeby utrzymać rodziny(co było naprawdę możliwe).Nie mogę zrozumieć,jakim cudem dziś tego który chce pracować,jest uczciwy traktuje się jak idiotę albo intruza.Przez pewien czas pracowałem jako tzw.hausmeister u ludzi z Niemiec-ludzi przy których nasi "biznesmeni" nawet w części im nie dorównują kulturą i finansowo,mimo to NIGDY nie dali mi odczuć,że jestem gorszy mimo,że nie znałem języka i wykonywałem brudną robotę.Czy dzisiaj we własnym kraju,jego obywatele muszą być skazanymi na wegetację lub banicję?Wiem,że w przeważającej mierze odezwą się ci,dla których jestem zwykłym nieudacznikiem,ale naprawdę jest mi to obojętne.Pozdrawiam
  • ~Marcos
    (2015-07-26 15:12)
    Głosujcie na PO dalej ...
  • ~nie życzę powodzenia
    (2015-07-26 20:53)
    W zasadzie to mi was nie żal , piętnaście lat temu sytuacja była podobna .Wy wtedy owocnie pracowaliście i spławialiście frajerów podobnych do was obecnie .Byliście zachwyceni systemem i popieraliście rabunkową gospodarkę .To jest zasłużona kara dla was , wiem co mówię ,bo to przeżyłem . Jestem pewien ,że wielu z was jest do dzisiaj wyborcami PO . Jeszcze jedno - ja waszą obecną sytuację przewidziałem 15 lat temu , więc nie jest to zaskakujące .