• ~ciekawe
  (2015-07-22 08:48)
  Opublikowano Lipiec 21, 2015 Przez a303 W Polska
  Tuska pamięci absurd żałosny. Dyżurny Psychiatra Kraju

  Wierzę w jednego Donka, Tuska wszechmogącego. Stworzyciela fotoradarów, dachów na stadionach i najdroższych autostrad, a także wszystkich dotacji z Unii – widzialnych i niewidzialnych.
  I w jednego ministra finansów, kreatywnego księgowego, który podatkiem Belki z Balcerowicza jest zrodzony przed wszystkimi długami. Dług z długu, podsłuch z podsłuchu, wiek emerytalny z wieka do trumny. Fakty prawdziwe TVN-u prawdziwego. Przez Lisa stworzone, fałszywe i po dziś dzień mówione. Współistotne Urbanowi w bóstwie.

  A przez premiera wszystko się stało. On to dla nas judzi i dla polskiego zmartwienia zstąpił z komina. I za sprawą inwestora katarskiego, gazociągu północnego i portu za płytkiego przyjął miliardy z Unii i stał się premierem.

  Przytulał Putina również za nas, nad wszystkimi zwłokami. Został przez niego poklepany, a przez Angelę pochwalony i namaszczony. I ponownie wybrany dnia wyborczego, jak „oznajmiał” OBOP wszystkim.

  I wstąpił do Rządu. Trzeciego dnia wygłosił expose (czwarte). Siedzi po prawicy Bronka.

  I powtórnie przyjdzie w „bulu” na następną kadencję, a k… jego nie będzie końca.

  Wierzę w gronkowca złocistego, który ze stolicy pochodzi. I prędzej wielbłąd się przeciśnie przez ucho igielne, niż karawana przejedzie przez korki Warszawy.

  Wierzę w Donka Sondażowego ojca Bolka i donosiciela, pogromcę Kiboli, który z Nocnej Zmiany pochodzi. Który wspólnie z Grasiem odbiera uwielbienie i chwałę.

  Który mówi w TVN-ie przez rozgrzaną tuleję i Durczoków: „państwo zdało egzamin z nieładu i bałaganu”.

  Wierzę w jedną, wielką, powszechną i niezatapialną Platformę Obywatelską.

  Wierzę w ministrę i marszałkinię, która na metr przekopała ziemię, a wypłacanym premiom nie będzie końca. Wierzę w umyty wrak pod brezentem który skurczył się jak wyschnięta figa i w trotyl, który już tam był przed wszystkimi wiekami.

  Wyznaję drogą benzynę, brak emerytury, podwyżki podatków i umarłą służbę zdrowia, by żyło się krócej wszystkim. I oczekuję wytrysków intelektu Grodzkiej, mowy miłości Niesiołowskiego, Halickiego i Palikota. I krzyża zdjętego, związku partnerskiego i życia wiecznego w lepszej Unii. Amen.

  Cezary Piotr Tarkowski

  Dyżurny Psychiatra Kraju
 • ~eop
  (2015-07-22 08:26)
  tak nie może być
 • ~ble
  (2015-07-22 08:29)
  A może przestać z tymi umowami tak zawzięcie walczyć, tylko je po prostu ucywilizować?
 • ~antyleming
  (2015-07-22 10:20)
  Ryba zawsze psuje się od głowy! Dlatego temu rządowi złodziei i oszustów przy urnach wyborczych mówimy NIE !!!
 • ~obserwator
  (2015-07-22 12:25)
  Polska powinna dalej żyć w komunie. W kapitalizmie Polska dziczeje a Polakom szajba odbija.
 • ~nic zaskakującego
  (2015-07-22 09:20)
  A ja już dawno wiedziałem że ten kapitalizm po polsku będzie właśnie tak wyglądał.
 • ~Kiepska gospodarka.
  (2015-07-23 12:20)
  Rządy Platformy to ciągłe ględzenie i za tym kiepska gospodarka.
 • ~powes
  (2015-07-23 19:55)
  Lata byłam tak zatrudniana. Teraz isę to zmieniło dlatego w końcu złożyłam wniosek w getin banku o kredyt hipoteczny który mam nadzieję zostanie mi przyznany
 • ~lukas
  (2015-07-22 09:18)
  Stosowanie umów cywilnoprawnych tam, gdzie nie powinno ich być (chyba, że wyrazi na to zgodę pisemną na specjalnym formularzu pracownik) powinno być przestępstwem ściganym z urzedu!
 • ~Zmielony Przez PO
  (2015-07-22 10:09)
  Ktoś tu myli synekury w ministerstwie zdrowia i kultury ze śmieciówkami
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.