• ~mk47
    (2015-07-14 08:42)
    Spadek wartości polskich banków wynika:
    perturbacje na chińskiej giełdzie
    kryzys grecki
    problem z kredytami we frankach
    a nie z zapowiedzią opdatkowania banków w Polsce.
    Artykuł napisany wg recepty opisywanej przez autorkę Byłam bankowym trollem
  • ~realista
    (2015-07-14 08:36)
    bankom juz sie n ie wierzy.
  • ~ggg
    (2015-07-14 08:47)
    banki to złedzieje
  • ~Robnad
    (2015-07-14 10:03)
    brednie. .
    PO prostu zwijają żagle dobrze wiedząc, że nie ma z czego już doić tubylców, a wywalenie Parady Oszustów tylko to przyśpiesza.
  • ~Eire
    (2015-07-14 10:36)
    Ostatnie czym sie nalezy martwic to straty banków. Jakbysmy odzyskali mozliwosc podazy wlasnej waluty od nich, to dopiero bedzie jazgot.
  • ~Gość
    (2015-07-14 09:09)
    Te banki są tak polskie jak Conchita Wurst(Thomas Neuwirth) jest kobietą...
  • ~Bulba
    (2015-07-14 08:37)
    Oczywiste! Opozycja! Grecja nie ma tu żadnego wpływu. Tylko dlaczego banki też tracą poza Polską? Oj specjaliści ekonomiczni od siedmiu boleści!
  • ~Monika
    (2015-07-14 10:42)
    przepraszam że się wtrącam... ale porównujemy 24 banki na poczatku roku z 14 bankami po pierwszym półroczu...Panie Łukaszu ... proszę przeczytać artykuł przed publikacją .
  • ~Giewnik
    (2015-07-14 11:27)
    Balon upuszcza powietrze.Banki miały dokapitalizowanie na papierze.Pieniadze ze zwiększonego kapitału z tytyułu powiększonych w złodziejski sposób i tylko na papierze -wartości kredytów frankowych wylądowaly za granicami u swoich właścicieli.Przekazali oczywiscie pieniadze depozytariuszy bo swoje mieli na papierze jako nadzyczajny zysk.Prezesi w Polsce pobierali wysokie premie od kantów.Teraz wystawiają masowo BTE lub sprzedają te wierzytelnosci firma windykacyjnym,bo Tyrbunał Konstytucyjny orzekł,że musi odroczyć bo zawali sie system bankowy,a podobno za 16 miesięcy to już będzie można wznawiać postepowania dotyczące BTE choć kodeks postepowania cywilnego wprost stanowi,ze mozna wnosić o wznowienie po orzeczeniu TK nic nie wspomina o zawieszeniu.To jak to jest Sędziowie Trybunału czyżbyście zapomnieli uznać przepis art.401(1) kpc jako niekonstytucyjny?
  • ~Andrzej Gmsaxz
    (2015-07-15 00:11)
    Jeśli giełda, zgodnie z artykułem, wyceniła podatek bankowy plus przewalutowanie na 30 mld. PLN, to skąd te wyliczenia trolli bankowych o samym koszcie przewalutowania przekraczającym znacznie te kwotę? Tak tylko pytam z ciekawości gdzie logika w tym artykule, bo wiem oczywiście, że żadnej logiki w nim nie ma. Artykuł pewnie napisany na zamówienie jakiegoś bankstera