• ~Ebabka
    (2015-06-24 07:24)
    Nie martwcie się o nich , a o Polaków strzyżonych przez PO, do gołej skóry :((((
  • ~olo
    (2015-06-24 07:27)
    he,he, banki, jak ide ulica u mnie,
    ulica w centrum miasta, to widze
    SAME BANKI, bo lokale drogie, i tylko
    bank moze placic taka stawka za m2
    i zasilac KASE MIASTA,
    inne lokale obok stoja z napisem
    DO WYNAJECIA, lokale po sklepach,he,he
    jak banki wydoja, to kto bedze placil ?
  • ~z ujscia Menu do Renu
    (2015-06-24 07:26)
    Andrzej Faliński ma racje! U mnie w Niemczech tez przed wprowadzeniem np. płacy minimalnej straszono, ze zacznie się masowy exodus firm za granice, będą zamykane fabryki...i nic.
  • ~Leszek
    (2015-06-24 08:24)
    A biedna swołocz pisowska się cieszy ,ze banki,ubezpieczalnie i markety przerzucą wyższe koszty działalności na nich.Wyższe marże w bankach,wyższe składki ubezpieczeniowe no i na koniec wyższe ceny w sklepach.Naprawdę super.
  • ~koko
    (2015-06-24 10:39)
    Węgrzy przestali utrzymywać Niemców i innych żabojadów i zaczęli wychodzić z dołka.Obłożyli pejsatych podatkami w bankach a komu sie nie podobało to wynocha i nikt się nie obraził.
  • ~gwto
    (2015-06-24 11:03)
    Kierunek jest słuszny, że należy na bieżąco strzyc tłuste koty a nie biednych.
  • ~Król Leming
    (2015-06-24 10:56)
    Jasne a banki podniosą wszystkim opłaty i koszty kredytu ...

    A supermarkety podniosą ceny ...

    Pis to partia dla moherów i półgłówków...
  • ~ludo
    (2015-06-24 10:49)
    Nareszcie to nastąpi bo złodziejskie rządy do tej pory pomagały, zeby banki strzygły nas.Poska nie powinna sie zachowywac jak kraj kolonialny i pozwalać doić swoich obywateli.Nareszcie do wladzy dojdą ludzie, którzy to zrobia.Niech gadzinówka derDziennik nie płacze.
  • ~Brawo PiS i B. Szydło
    (2015-06-24 10:55)
    O matko. Najlatwiej strzyc Polaków w tym emerytów,pobierających zasilek czy tych z pensja 1600zl.Tych strzyc można od 8 lat bez problemu.
  • ~POdode
    (2015-06-24 10:47)
    Banksterzy doją klientówsami nabijając sobie kasę, a wy takimi tytułami wciskacie ludziom kit jaki to PiS "okrutny". Hejterzy-analfabeci Kłamacz maja żer.