• ~emeryt 5
  (2015-06-24 09:53)
  A może by tak władza na każdym szczeblu ograniczyła swoje przywileje ?Samochody służbowe, trzynastki, czternastki, nagrody, premie, wycieczki krajowe i zagraniczne,itd,itd. Wszystkie te przywileje są niezależne od wyników ekonomicznych miasta, czy gminy. Często miasto tonie w długach, a rządzący nim ludzie przydzielają sobie wysokie nagrody i premie. Nam zwykłym ludziom każą zaciskać pasa, a oni coraz bardziej popuszczają pasa. Kiedy to się skończy ?
 • ~podatnik i wyborca
  (2015-06-24 15:31)
  Moze wprowadzimy podatek 40% dla urzednikow zatabiajacych powyzej 6 tys zl,
  kary finansowe dla urzednikow za nie zalatwienie sprawy w ciagu 14 dni,
  kary finansowe dla urzednikow za blokowanie lub niepodejmowanie decyzji,
  kary za zle decyzje,
  kary dla rzadu za nieprzejezdne autostrady oraz za mala ilosc autostrad,
  kary za niezrealizowanie zalozonych inwestycji np w ramach euro 2012,
  kary za niewywiazywanie sie z obietnic wyborczych,
  kary za spowodowanie deficytu budzetowego,
  kary za niezapewnienie konstytucyjnej darmowej sluzby zdrowia dla obywateli,
  kary za celowe utrzymywanie niskich dochodow oraz niskiego minimalnego wynagrodzenia,
  kary za zamkniecie wielu galezi przemyslu
  itd itd
 • ~wjw
  (2015-06-30 10:17)
  Za to nie ma sum których rządy w Polsce nie dałyby rady zmarnować albo wyrzucić w błoto...
 • ~homosapiens
  (2015-06-24 09:21)
  Proponuję wprowadzić podatek od populizmu i okłamywania ludzi - członkowie PIS szybko zapełnili by budżet państwa setkami milionów, a nawet miliardami złotych!
  Kolejny podatek powinien być od straszenia ludzi nieistniejącymi zagrożeniami - panowie i panie pismacy uważajcie - nie starczy wam nie tylko pensji, ale i własnego majątku na jego zapłacenie!
 • ~marzyciel
  (2015-06-24 16:39)
  Oglądałam niedawno film " Swiat bez końca" pokazano jak dawniej zdzierano podatki, a kto nie zapłacił to do więzienia, albo czapa.Więc płaćmy i cieszmy się, że żyjemy jeszcze a funkcjonariusze fiskusa nas nie biją, lub co gorsza nie zabijają. Tak jest na świecie, że lud ma płacić bez końca, a jaśniepaństwo z rządu żyć w luksusie. Wolność dla ludu to mit - marzenie ściętej głowy. Prawdziwie wolnymi na tym świeci są ptaki.
 • ~pinokiooo
  (2015-06-24 12:23)
  Potrzeba jest oderwania od koryta wypasionych wieprzy z Peło!
 • ~janek
  (2015-06-24 08:28)
  Komuno wruuuuuuuuuc
 • ~slowianka
  (2015-06-24 07:40)
  PARANOJA... roboty duzo zle zarzadzane a takich co chca sie nie narobic a zarobic za duzo. UM, skarbowk,i starostwwa itp... wszystko zostalo zniszczone . Polakami rzadza idici. System zezre budujacych ten tzw. dobrobyt.
 • ~up&down
  (2015-08-13 08:37)
  To chyba od nas wszystkich zależy co sobie zgotujemy. Jak ludzie padają plackiem przed tymi co mają nam służyć, to ci robią co chcą a co jest najprostsze i nie wymaga wysiłku ! Tak samo mafia działa. Więc zamiast biadolić, dać kopa w 4litery i podziekować za taką pracę cwaniakom na stanowiskach .
 • ~opodatkowac wszystkich chorych
  (2015-06-24 21:08)
  opodatkowac kazdego chorego czlowieka, ktos kto jest chory na bezplodnosc, ma placic podatek, to ten kto ma raka czy nosi okulary tez powinien placic dodatkowy podatek
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.