• ~W bulu POwiem
    (2015-05-23 23:28)
    Dopóki się nie mieszali WSIowi, SKOKi całkiem dobrze funkcjonowały. Ale wystarczyło, że Partia Oszustwa i Malwersacji do czegoś się włączy - to zaraz spiep rzy albo POrozwala.
  • ~Robnad
    (2015-07-27 15:59)
    Przestępcza grupa PiSowskiego układu. Ziobro masz na tacy podany układ, którego tak szukałeś.
  • ~wojtek
    (2015-05-23 12:07)
    "kiedy skończą się moje obowiązki w Polsce, nowy dzień wstanie za oceanem",
    a kasa w Luksemburgu. No wzruszyłem się - tyle troski i pracy dla kraju za te nędzne grosze.
    Żyć nie umierać.
  • ~Polanski
    (2015-05-22 19:14)
    I jakie wnioski? To tego przestępcę Biereckiego za dupe i do pierdla. Co nie ma podstaw? To po co ten artykuł? Jak są cwani to korzystają. Wszystkim wolno zgodnie z prawem. A może są równiejsi?
  • ~He, he
    (2015-05-23 23:23)
    Ponoć była u strażnika żyrandola jakaś grupa pro civili, żeby zaproponować mały SKOK na Wołomin.
  • ~pamiętliwy
    (2015-05-24 10:45)
    Największy wpływ na dobrobyt KRAJU miał BALCEROWICZ SKUTECZNIE WYCHŁODZIŁ POLSKĘ. Taki specjalista i poważne kraje OLEWAJĄ tego geniusza, tylko w Polsce jeszcze usiłuje wychłodzić to czego nie zdążył zniszczyć. Jakoś o tym się nie PAMIĘTA.
  • ~XYH
    (2015-05-23 16:25)
    A ja jestem bardzo zadowolony,należę do skoku od 10 la t ,zawsze otrzymywałem pożyczki kredyty, które spłaciłem Były one oprocentowane o kilka % niżej niż oferowały mi banki. Również lokaty były oprocentowane wyżej.WSZYSTKO MOŻNA POTWIERDZIĆ I SPRAWDZIĆ W INTERNECIE. NA ZŁODZIEI NIE MA RADY, ZWŁASZCZA JESLI TO JEST SPECJALISTA Z WSI, KTÓRY OKRADŁ NA KILKADZIESIĄT MILIONÓW SWOJĄ JEDNOSTKĘ WOJSKOWĄ, A PÓŹNIEJ "TRAFIŁ\\' JAK KOŃ TROJAŃSKI DO SKOKU WOŁOMIN... OT CAŁA PRAWDA, ALE WY NALEŻĄ CO DO Mafii POlipów czytaj PO, dajecie w dniu ciszy wyborczej artykuł, który ma kompromitować PIS- JESTEŚCIE O S Z U S T A M I I KANALIAMI O SOWIECKIEJ MENTALNOŚCI, PRECZ...
  • ~klara
    (2015-05-23 23:19)
    jakoś ze skokami nie miałam do czynienia, za to jak najbardziej z bankami. najlepszy obecnie wg mnie to getin więc założyłam u nich konto getin up. mam świetne narzędzia oszczędzające czas czyli przelewy przez facebooka, oczywiście darmowe, i karta z wyświetlaczem.
  • ~ewa koby
    (2015-05-23 21:33)
    instytuty finansowe. banki zrobily skok grupa lux na kase kazdego i tak dzialaja do dzis bez zasad co z tego ze dostaja miliardowe kary wszystko przezucaja na dlugi obywatela ewa koby
  • ~karla