• ~MARIA
    (2015-04-24 11:21)
    sPADA A GROZI NASTEPNE ZWOLIENIA I ZAMYKANIA ZAKLADOW ---kielbasa wyborcza polacy ---PRZED WYBORAMI SIE WSZYSTKO OBRACA ZLOTE RUNO ---ZIELONA WYSPA JAPONIA ---oCZY uSZY rOZUM OTWORZYC I MYSLEC OBIECANKI CACANKI GLUPIMU RADOSC --SPADEK BEZROBOCIA TO RYNKI PRACY ZA GRANICA ZA CHLEBEM ZA CHLEBEM
  • ~ekonomista
    (2015-04-25 12:09)
    Ten spadek bezrobocia jest wynikiem masowej emigracji Polek i Polakow za chlebem do Starej Unii oraz wynikiem smiesznie niskiej dzietnosci polskich rodzin. .
  • ~ajax
    (2015-04-24 13:54)
    Polacy owszem znajdują pracę, ale głównie za granicą.O kolejnej fali emigracji zarobkowej polaków minister nawet się nie zająknął!!!Od drugiego kwartału 2014 roku emigracja gwałtownie wzrosła co potwierdza oficjalnymi danymi EUROSTAT.
  • ~Watra
    (2015-04-24 14:11)
    Czy jakis dziennikarz napisze wreszcie uczciwie, ze spadek bezrobocia w Polsce wynika z masowego opuszczania kraju przez bezrobotnych. I to jest jedyna zasluga obecnych wladz. Za kilka lat, przy tak masowym opuszczaniu kraju przez jego obywateli, zabraknie pieniedzy na oplacanie tej rzeszy politykow i urzadnikow, ktora pasozutuje obecnie. Wymra z glodu? Nie, wladza zawsze sie wyzywi ... do czasu az juz niczego nie bedzie w Polsce do sprzedania i nie bedzie chetnych do dawania jej lapowek. Kto chce aby padla III RP niech glosuje na Komorowskiego i Platforme oraz PSL.
  • ~obieżyświat
    (2015-04-24 14:20)
    Oczywiście ,ze spada bo Polacy ,a w szczególności młodzi masowo uciekają za granice.Gratulacje dla PO za zaistniałą sytuację
  • ~Robnad
    (2015-04-24 20:38)
    przypomnijcie sobie co bredziła rypadło POdczas swojego exposé.

    bezrobocie wynosi 8.8%, bo mam tak napisane i to jest prawdą.

    czyżby łgała? niemożliwe? he, he, he.
  • ~statystyk
    (2015-04-24 20:43)
    ..a jak wszyscy wyjada to bedzie ZERO bezrobocia.
  • ~.serafin
    (2015-04-24 21:27)
    tak, dodatkowe 1 ml wyjedzie sobie i zapomni gdzie ta polska bronkotuska leży...
  • ~kto glupi ten wierzy
    (2015-04-24 23:35)
    taaaa...2,5 miliona wyjechalo, kolejne 1,5 miliona zamierza wyjechac... po swietach wielkanocnych duzo ludzi pozegnalo sie z rodzinami i pojechalo szukac pracy na zachod... to sie poziom bezrobocia zmniejsza hahahaha... mozna peknac ze smiechu jak to bezrobocie spada... nie moze spasc bo wtedy trzeba bedzie placic wiecej za prace, a na to przedsiebiorcy sie nei zgodza, ma byc duzo ludzi bez pracy bo wtedy ci co pracuja zgodza sie tyrac za grosze oby tylko miec za co kupic karte tramwajowa i chleb
  • ~realista
    (2015-04-27 07:39)
    bezrobocie spada,oczywiscie,bo zatrudniaja urzedasow,poleconych,zaufanych,czlonkow rodzin,pod warunkiem,ze sa z PO,PSL.ci co nie dostali pracy,albo nie moga jej znalezc,pakuja walizki i wyjazd,co bardzo popieram,tu w polsce nie ma co szukac.niech wyjezdzaja,pozostana prezesi,menadzerowie i reszta krwiopijcow.wtedy oni beda zapierda...lac,aby zarobic sowite pensje.gdybym byl mlodszym,i wiedzialbym jaka przyszlosc zgotuje nam ta pseudodemokracja,dawno wyjechalbym-w mysl zasady tam ojczyzna,gdzie praca i godziwe zarobki.