• ~gas
    (2015-04-18 14:09)
    Radzę sobie przypomnieć krajom bałtyckim jak nadskakiwali Putinowi jak budował Nord stream to sami pomniejszali strefy przybrzeżne by ułożyć rurociąg a dziś apelują ?! Nasz Zdradek też wyszedł przed szereg i odciął nasze nabrzeże portowe dla statków o zanurzeniu poniżej 13 metrów . Teraz wszyscy zdziwieni jaki jest Rasputin :) ?!
  • ~kris
    (2015-04-18 07:15)
    Litwie nigdy nie pomagać za to co robia naszym ,to są sprzedawczyki jak Czesi czy Słowacy ,niech sobie rury ciagna skąd chcą ale nie od Polski.
  • ~Mirek
    (2015-04-18 08:07)
    To będzie udany projekt jak z wspólną elektrownią atomową.
    Trzy małe nic nie znaczące, biedne (ale cwane) kraje szukają w UE frajerów do obrony i gospodarki.
  • ~radykał
    (2015-04-18 11:51)
    Polacy pomożecie? MY wam potem DUPSKA skopiemy. OCZYWIŚCIE pomogą bo są GŁUPCY przed i po SZKODZIE. POLACY CZY wy zawsze musicie D-py dla innych nadstawiać? CZY w kraju wszystkim ŻYJE się dostatnio? DOBRY GOSPODARZ dba najpierw o swoje. W naszym kraju to już prawie reguła ZASTAW SIĘ ale postaw się dla INNYCH swoich w biedzie TOPIĄC.
  • ~Józef Piłsudski
    (2015-04-17 20:30)
    Teraz się obudzili Litwini. A wcześniej za dużym problemem była podwójna pisownia nazw ulic itd. Niech sobie sami sfinansują gazociąg. Polsce nie jest on do niczego potrzebny. Niech się cieszą, że są w NATO i w razie ataku Polska pierwsza będzie ich bronić.
  • ~vh
    (2015-04-17 20:38)
    Spokojnie, bez posiechu, tak jak oni remontuja drogi do Mozejek.
  • ~niemcy czeekją na innych niemców
    (2015-04-17 20:58)
    niemcy jak jestescie w kursie to kupcie nam wódke dobrą germnamm na uroczystosci !
    bo są potrzebne + piwa
  • ~bum-bum
    (2015-04-17 20:59)
    Za rozebrane tory dla Możejek rury szybko nie położą.
  • ~Janosik
    (2015-04-17 23:10)
    Popieram ~bum-bum,~vh, oraz ~Józef Piłsudski - Litwini to szuje i łachudry !
  • ~polon
    (2015-04-17 23:38)
    Teraz to sie obudziły pajacyk z calineczka i Polacy pomóżcie!!!