• ~Andrzej
    (2015-03-17 11:25)
    dlaczego jestem przeciwny pomocy "frankowiczom" bowiem wszyscy, których znam , a byli w "frankach" do tej pory śmiali się w twarz jakim jestem idiotą, że brałem kredyt złotówkowy, teraz pora na odwrócenie sytuacji.
  • ~pol anka
    (2015-03-17 11:04)
    w SKOKI już wpompowano ze 3 mld zł z BFG. a TEN FUNDUSZ to pieniądze tylko banków, czy może koszt przerzucony na klienta. 'Ratowanie" SKOKÓW to największa afera na świecie
  • ~Jacek
    (2015-03-17 12:08)
    W tym samym czasie wzięliśmy kredyty : kolega we frankach, ja w złotówkach. Żona kolegi wyraziła wobec mojej lepszej połowy opinię, że ja to chyba jakiś niedorobiony umysłowo jestem. I co Elżuniu, na czyje wyszło?
  • ~Matrix
    (2015-03-17 11:00)
    Ludzie myśląc o pomaganiu mają na myśli kasę. Dlatego ten sondaż jest nierzetelny.
    Frankowicze nie chcą ani złotówki od Państwa. Kasę za to chętnie wezmą banki i będą mocno krzyczeć ,że to na pomoc Frankowiczom !!! Zamiast płacić za swoje błędy wywierają presję na polityków, żeby im pomóc. Bankowi PR owcy żądając kasy od Państwa mają za zadnie odsunąć problem od siebie i ponownie ogłupić opinię publiczną sugerując, że to frankowcy - ofiary ich pazerności są tak naprawdę pazerne.
  • ~cza
    (2015-03-17 12:18)
    do Andrzej jesteś głupim zawistnym poloczkiem
  • ~tangaza
    (2015-03-17 09:46)
    Tylko bankierzy chcą pomocy Państwa dla Frankowiczów. Szkoda im rozstawać się z bezprawnie zarobiona kaską.
    Ja też jestem przeciwny wlewaniu budżetowej kasy do skarbonek banków.
  • ~ja (i) ja
    (2015-03-17 09:51)
    Cwane słoiki były. Konsekwencje muszą być.
    Nie wiem czemu mam do nich choćby złotówkę dokładać?
    Poza tym i tak są to dalej PREFERENCYJNE warunki obsługi zadłużenia. A to że gorsze nieco od tego co było przez kilka lat to nie może być powód do naciągania reszty, tej biedniejszej...
  • ~wieslaw
    (2015-03-17 10:52)
    I oto chodzi, skłócić dolać oliwy do ognia dyskusji a BANKI Górą,Umiesz liczyć nie licz na myślenie zwykłego zjadacza chleba.
  • ~Krzyś
    (2015-03-17 11:40)
    Gdzie łajdaki schowaliście pozostałe komentarze ?!
  • ~tgb
    (2015-03-17 10:15)
    Te 31% to tępe PISiory. Oni zawsze robią to co Wódz im każe.