• ~mjk
    (2015-02-20 09:10)
    Jak człowiek ma doczynienia z tymi "geniuszami" z firm rekrutacyjnych to sięnie dziwi, że tworzą takie idiotyczne zestawienia! 5512 brutto – pediatra - ha ha ha, chyba na 1/2 etatu w jakiejś zapadłej dziurze. Wszyscy lekarze, których znam zarabiają powyżej 10 tys miesiecznie na rękę. Oczywiście lekarz jak gornik poda tylko podstawową z 1 miejsca pracy o wypłacie za spanie w pracy soborta z niedzielą za które weźmie drugie tyle już nie wspomni. Tak samo 6500 zł – sztygar. Jeszce nie widziałem sztygara bez własnej chałupy. Ja brutto mam więcej, moja żona pracuje choć zarabia niewiele, (żony górników nie pracują) ale na własny dom za cholerę mnie nie stać. Podobnie te wszystkie płace rzeźnikow, masarzy, budowlańców, kierowców TIRów - Oficjalnie najniższa krajowa, pod stołem 2, 3 i wiecej razy tyle.
  • ~Miecio Struś, kl IVb
    (2015-02-20 09:18)
    PO = totalne i bezczelne oszustwo
  • ~Henryk Lewandowski
    (2015-02-20 09:41)
    Ogólny obraz zamożności pracujących Polaków (na podstawie danych GUS) jest bardziej interesujący: np. w roku 2013 na 14 327 500 osób zatrudnionych w Polsce aż 13 711 200 (czyli 95,7%) pracowało w firmach (lub instytucjach), w których przeciętne wynagrodzenie było niższe od minimum socjalnego brutto (tj. od 4856,- zł.) obliczonego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych dla czteroosobowej rodziny pracowniczej. W tej liczbie 249 400 osób zatrudniały zakłady pracy, w których średnie wynagrodzenie było niższe nawet od minimum egzystencji brutto (czyli od 2561 zł. miesięcznie), a 448 000 osób pracowało w firmach, w których średnia płaca była wyższa od minimum egzystencji (brutto) tylko o 2 złote.
  • ~Jacek
    (2015-02-20 09:13)
    A ile zarabiasz ty co głupoty wypisujesz np. LIS i nie tylko.
  • ~Nick
    (2015-02-20 10:01)
    No to rozumiem juz chyba dlaczego wszyscy mlodzi chca z Polski uciekac. Jestem inzynierem i pracuje zgodnie z wyksztalceniem i mam brutto w przeliczeniu okolo 16 tys 14 razy w roku. A ceny tutaj niewiele wyzsze, niektore nawet nizsze.
  • ~docent vinnetou
    (2015-02-20 08:45)
    jaja,kapitan statku od 6-8tyś $ m-cznie.Kompletne bzdury
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-20 09:22)
    Agenci CBA obejrzą zegarek Kamińskiego. Bo minister "zapomniał", że ma takie cacko...
    Michał Kamiński, minister w Kancelarii Premiera, pochwalił się złotym zegarkiem Paul Picot wartym 37 tys. zł. Teraz drogą zabawką zainteresowało się Centralne Biuro Antykorupcyjne, bo doradca rządu Platformy Obywatelskiej nie wpisał zegarka do wcześniejszych oświadczeń majątkowych. Zrobił to dopiero, gdy znalazł pracę u boku Ewy Kopacz...
  • ~v2
    (2015-02-25 14:58)
    ochyda kraj
  • ~Mana
    (2015-02-20 08:54)
    A ile zarabia największy kłusownik co dokarmia dziki na Podlasiu?
  • ~gość
    (2015-02-24 18:50)
    A nie zauważyła pani redaktorka ile milionów Polaków zapieprza za najniższą krajową !