• ~mad
    (2015-01-27 13:06)
    W BNP Paribas nie uwzględniają ujemnego oprocentowania ...

    Rzekoma spłacalność walutowych kredytów wynika stąd, że gdy są zaległości w spłacie Bank przewalutowuje kredyt na zł i dowala przy tym spred...

    A ludzi się ogłupia skalą pomocy banków i szczuje na siebie. Banki mają się dobrze
  • ~zdumiony
    (2015-01-27 08:24)
    Pekao sa ruszyło z pomocą dla swych klientów i obniżyło mi oprocentowanie w CHF z 3% na ...2,97%
  • ~23erdf
    (2015-01-27 15:03)
    tylko przewalutowanie na złote po kursie z dniaudzielania kredytu plus dopłata z tytułu różnicy pomiędzy LIBOR I WIBOR rozłożona na raty. Inaczej zawiadamianie PROKURATURY i badanie mów pod kątem 286. § 1kk (doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem). . Jak czytam, że jutro Piechociński przedstawi pakiet "pomocowy" to już z góry wiem, że to będzie tylko kosmetyka i najwyżej na dwa lata. A po wyborach zostaniecie frankowicze zostawieni sami sobie.
  • ~krystyna
    (2015-08-06 16:38)
    dlaczego Polacy zawsze są przeciwko sobie czy to w kraju czy za granicą ,w tej sytuacji cieszą się banki i zacieraja ręce.Czy to głupota czy debilizm .Spróbuj za granicą poprosić polaka o pomoc ,to sie zdziwisz prędzej cię sprzeda ..Nigdy w Polsce nie będzie dobrze i dostatnio.i .Złodziejstwo i zawiść to nasze dobra narodowe.
  • ~komentarz
    (2015-01-27 10:47)
    Polacy to nie jest naiwny naród. To cwaniaczki w stylu elit solidarnościowych i obecnych elit związkowych oraz ludzi pokroju T. Rydzyka , czy plemienia rydzykowego lub ludu smoleńskiego. Pracować, zarobić i się nie napracować, kasę wziąć najlepiej dwa razy tyle. Sprzedać usługę i źle ją wykonać. Na uwagi reagować złośliwością i chamstwem. Dobry jest komentarz pardonsa z 10.10. To Solidarność i polskie rządy od 1989 r., skazały naród na rządy oszustów, tych z Watykanu i z zagranicy. Ukryta podłość czarnej mafii, białej mafii, zła praca urzędników w kraju, od gminy po Warszawę, kanciarstwo i bezczelność p/osłów i senatorów.
    Nędza wielu aby garstka, nie wiedziała co z kasą robić. Czyli będzie jak przed wojną 30 - 40 % gruźlica, wszy, bieda z nędzą, 20 do 30 % walczyć będzie o zaliczenie do klasy średniej i 10-15 % jaśnie państwa /czyli totalnego chamstwa i pogardy dla pozostałych 80 %/. Banki nie są temu winne, jeżeli ktoś daje się oszukiwać i zgadza na tak drogie lub spekulacyjne kredyty, to będzie oszukiwany. Na zachodzie ludzie nie ryzykują, gdyż państwo im nie refunduje ich głupoty. Stają się bezdomni i idą na socjal. i Tylko ubodzy ludzie wschodu są dumni z ich socjalu. Miejscowi czują się zdegradowani.
  • ~pardons
    (2015-01-27 10:10)
    Przeciez kazdy normalny czlowiek musi sie zastanaowic zanim wejdzie do banku z czego oni zyja i skad maja na utrzymanie magnackich siedzib
  • ~gość
    (2015-01-27 15:19)
    tylko przewalutowanie na złote po kursie z dnia udzielania kredytu plus dopłata z tytułu różnicy pomiędzy LIBOR I WIBOR rozłożona na raty. Inaczej zawiadamianie PROKURATURY i badanie umów pod kątem 286. § 1kk (doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem). . Jak czytam, że jutro Piechociński przedstawi pakiet "pomocowy" to już z góry wiem, że to będzie tylko kosmetyka i najwyżej na dwa lata. A po wyborach zostaniecie frankowicze zostawieni sami sobie
  • ~pozdro z ZURICHU
    (2015-01-27 15:46)
    Odnoszę wrażenie że cała Polska jest pogrążona w panice z powodu wysokiego kursu franka,a tak nie jest.Mam całkiem spore konto we frankach i jak dla mnie jest to super wiadomość! Z tej to okazji postanowiłem kupić super zestaw kina domowego wraz z tv 4k ! A Polakom pogrążonym we franku powiem tak: trzeba być ostatnim matołem by biorąc kredyt na wiele,wiele lat myśleć że kurs będzie stabilny lub spadał tylko w dół.Zagraliście va-bank i.. przegraliście i nie wincie za to tylko banków ale i własne Polskie cwaniactwo i zasadę:Zastaw się i postaw się! Pytam ilu z was zadzierało nosy przed tymi co nie sprostali warunkom kredytu lub pobrali kredyt w złotówkach?
  • ~hę?
    (2015-01-27 17:33)
    A jaki procent kredyt dostał Bolek W. na swoją rezydencję i w którym banku.
  • ~Przynajmniej wiedzą na co płacą podatki.
    (2015-01-27 17:30)
    Kredyt hipoteczny w Stanach przeciętne oprocentowanie 2%. Podatek UPt 8.5%,.
    Stawka za h/pracy robotnika nie wykwaliwfikowanego 8,75$
    Oprócz tego istniej najniższe wynagrodzeni dla osób w wyższym wykształceniem (tak samo w UK, Francji, USA), czego u nas żydota nie wprowadzi dlatego jest tylko najniższe wynagrodzenie dla wszystkich takie samo.
    Jak ktoś nie spłaci kredytu hipotecznego, czy konsumpcyjnego np.:za samochód czy cokolwiek, to z tym problemem zostaje bank. A nie państwo.
    Nie mówiąc o tym że prawo jazdy kosztuje 10$ i można go zdawać nieskończoną ilość razy za te 10$.