• ~sniadanie
    (2015-01-27 08:12)
    jak ta zywnosc jest tak dobra w smaku to dlaczego jest tak u..jowa w smaku???
  • ~motek
    (2015-01-27 07:45)
    Job twoju mać:-)
  • ~LOL!
    (2015-01-27 17:30)
    "Eksport ma się świetnie. Rosja nam niepotrzebna"

    Nareszcie przyszli po rozum do głowy!
    Teraz olać ich zasrana ropę oraz gaz i kacapy mogą nam pięknie obciągnąć!
  • ~wciekly
    (2015-01-27 17:22)
    to co wam tu opisali to klamstwo jak szybko uwierzyliscie ciemnogrod
  • ~hahahaha faszysty
    (2015-01-28 08:39)
    po lska pepek swiata tylko rumunivsalepsi od nas jestesmy równo z bułgaria a grecy smieja sie zpolactwa jaki to ciemny naród merkel grek wyrolował
  • ~cvcv
    (2015-01-27 15:14)
    Tawariść Putin, na ch...j paszoł.
  • ~ala
    (2015-01-27 13:48)
    Handel z rosją dziś nie ma sensu, rubel leci i będzie spadać. Jedyne co kacapy potrafią to napadać na inne kraje, okradać je i mordować ich obywateli. Sami nie są w stanie zrobić nawet gwoździ - zbyt skomplikowane dla nich.
  • ~Drzazga 101
    (2015-01-27 13:29)
    O Matko, trza by poszerzyć Rotę, że nie tylko Niemiec będzie pluł nam w twarz, ale Kacapy tyż. No bo Maria Konopnicka, mieszkajęca ciągle od urodzenia w Kraju Priwislanskim, nie dopuszczała możliwości dokorbienia ruskiemu carostwu, bo by ją zjedli, wraz z jej psiapsiółką Elizą Orzeszkową.
    Hej !-
  • ~komentarz
    (2015-01-27 11:33)
    Świetne są komentarze od 9.20 wzwyż. Treść tego artykułu to ściema i zaklinanie rzeczywistości. Z dużo mają do powiedzeni specjaliści od PR.
    Z powodu strat część rolników szykuje marsz do Warszawy. Ciekawe ułożenie artykułów w Dz. wyżej nasz dzielny Donald, co to smrody, do sprzątania, zostawił, kobiecie, razem z Unią żądają wzmocnienia sankcji. Tak się boją ataku Federacji Rosyjskiej na Polskę. Rosjanom się nie będzie chciało. Sami dali pozwolenie na wejście do NATO Polski. Ale NATO pod Moskwą nie chcą mieć. Nie chcą losu Iraku, Libii i Syrii, czy Iranu. A Polska marzy o takim losie sojusznika USA?
  • ~hahaha
    (2015-01-27 09:03)
    wpieprzajcie trawe ruskie smiecie