• ~górnik
    (2014-11-14 08:45)
    Zlikwidować wszystkie przywileje nie tylko górnikom ( wszystkim )
  • ~mar
    (2014-11-14 09:33)
    Te wydatki pogrązają finanse spółek czy finanse państwa i to przez rozleniwinych nierobów ,przyzwyczajonych do całymi garściami czegoś na co nigdy sami nie zapracowali a fundować takim warchołom ma to polskie społeczeństwo . To samo dotyczy się żon tych pracowników które najczęściej siedzą w domach i napełniają brzuchy kosztem innych polskich kobiet
  • ~Marynarz
    (2014-11-15 19:44)
    KOpacz w sprawie górników powinna brać wzór z Tacher. Oficerowie mechanicy ,of. elektrycy oraz tysiące smarowników, ,palaczy ,pom. palaczy i asystentów maszynowych pracowało na statkach rybackich i handlowych w warunkach nieporównywalnych do pracy pod ziemią. Byli jednak liczebnie za słabi aby wymóc przywileje w 50% górniczych. Dość sztucznie dmuchanych uciążliwości -ciąć nieuzasadnione wydatki !!!
  • ~FURY
    (2014-11-15 10:48)
    ...a zjedz na dół przez miesiąc tylko i pogodoma.. warszawski fircyku O PRAWDZIWYM ŻYCIU
  • ~xyz
    (2014-11-15 01:15)
    ile jeszcze miliardow bedziemy doplacac do tej bandy nierobow pracujacych 3, 4 godziny dziennie...
  • ~pol anka
    (2014-11-14 17:52)
    może i polski węgiel jest drogi, może i gorszy od ruskiego, ale My Naród nie będziemy szli na łatwiznę. Wesprzyjmy górników, sól tej ziemi, śląskiej ziemi i zafundujmy im wysokie zarobki i kosmiczne emerytury. A ONI DO NAS PRZYJDĄ I ZA te swoje bogactwo najmą nas do roboty, skosimy im trawnik, przepchamy rury, wytrzepiemy dywany, wypucujemy samochód, umyjemy żaglówkę. Górnik swój chłop da zarobić
  • ~L
    (2014-11-14 10:27)
    ILE ZARABIAJĄ LUDZIE Z PLATFORMY NA STANOWISKACH W KĄPANI WĘGLOWEJ TO SA KROCIE O TYM NI WOLNO DYSKUTOWAĆ ,TO JEST ZAKAZ.
  • ~STOCZNIOWIEC Z GDANSKA
    (2014-11-14 10:18)
    a KU... STRAJKUJCIE DO USRA.. ŚMIERCI
    węgiel KUPIĘ ...OD CHIŃCZYKÓW
    banda NIEROBÓW I ZWIĄZKOWCÓW
    sprzedajcie SOBIE TEN SWÓJ WĘGIEL SAMI ...ZA GRANICĘ !

    tEN DYCHAWICZNY RZĄD ZNÓW SIĘ WAS PRZESTRASZY
    jA WASZE AUTOKARY JADĄCE NA WARSZAWĘ JUŻ ZA ROGATKAMI KATOWIC KIEROWAŁBYM OBJAZDAMI ( PRZEZ AUSTRIĘ I NIEMCY ) NA WARSZAWĘ
    bezczelne SKU
  • ~czuczo morales
    (2014-11-14 09:32)
    zniszczyc polskie gornictwo to cel po stoczniach banda ryzego szaleje i bedzie szalec a zapewni im to ruski serwer
  • ~Weteran
    (2014-11-14 08:20)
    Co jest szokujące, że za ciężką ryzykowną pracę ludzie dostają premię na kredki, a może sprawiedliwiej by było gdyby na kredki dostał p. H. z Wiejskiej, a te pieniądze które przetracił oddać górnikom.