• ~haha
    (2014-11-05 10:12)
    na pewno załatwi ale sobie i znajomkom intratne posady. Do tego tylko się tylko ta partyjka nadaje.
  • ~pol anka
    (2014-11-05 16:18)
    starym, dobrym zwyczajem z młodości weźmie dwie flaszki i załatwi ...
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-05 20:49)
    Skończyły mi się leki.POmóżcie.
  • ~ila
    (2014-11-08 23:30)
    jak bralam w getin banku to zdecydowałam się na złotówkowy dlatego teraz nie mam problemów z ratą. wiem ile będzie wynosiła i łatwo mi poplanować wydatki
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-04 13:44)
    Moze PIS pomoze ???
    Wyprowadzili setki milionow zl do Luksemburga...boczkiem...
    PIS ograbilo SKOKi !
    Okazuje sie ze centrum finansowe PiS jest w Luksemburgu.
    Amber Gold przy SKOKach to Pan Pikus

    system wciaz jest zródlem dobrych zarobków dla ludzi, którzy nim zarzadzali przez 20 lat, zanim znalazl sie pod kuratela KNF. Z Krajowego Rejestru Sadowego wynika, ze Grzegorz Bierecki, byly dlugoletni prezes Krajowej SKOK, zasiada w zarzadach pieciu podmiotów oplatajacych SKOK-i (SKOK Holding, Arenda Bierecki, MP 59 Bierecki Sosnowski, SIN Bierecki oraz fundacja Sanitas), a takze w radach nadzorczych 15 kolejnych (SKOK Stefczyka, Stefczyk Nieruchomosci, Asekuracja, TUnZ SKOK, TUW SKOK, TFI SKOK, TF SKOK, Apella, eCard, TZ SKOK, TZ SKOK SKA, Stefczyk Finanse i trzy fundacje na dokladke). Jego brat Jaroslaw jest w dwóch zarzadach i dziewieciu radach, Adam Jedlinski zasiada w siedmiu gremiach zarzadczych, Grzegorz Buczkowski w 15, a Andrzej Sosnowski - w osmiu. 12 podmiotów sposród wymienionych powyzej wyplacilo w 2012 r. czlonkom swoich wladz ponad 12 mln zl wynagrodzen.


    Jakies dwa lata temu na tym forum pisalem, ze jestesmy karmieni bujdami jakoby na ratowanie SKOK-ów wystarczylo wylozyc marne 400 mln PLN. I ocenialem, ze potrzebne beda jakies trzy miliardy. Dzis rachunek jest taki, ze 800 baniek juz poszlo BFG, 1,5 mld wiadomo ze jeszcze potrzeba, a kolejne trupy wysypuja sie z szafy. I tu nachodzi mnie kryzys wiary we wlasne umiejetnosci: ze zabraklo mi wyobrazni i niedoszacowalem ogromu strat.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-04 13:51)
    Czy Ci wszyscy którzy brali kredyty we frankach to jacyś idioci. W umowach dokładnie było napisane o zmianach kursów. Świadomie te umowy podpisywali i brali kredyty. A co z tymi którzy nie byli tak naiwni i wzieli kredyty w złotówkach. Musieli płacić duzo większe raty niż te we frankach. Za to że nie byli naiwni to teraz nikt nie staje w ich obronie. Wszyscy powinni być równi.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-04 13:54)
    undacja Pro Civili w wielu kręgach obrosła legendą, dla innych pozostaje tajemnicą. Stojący za nią ludzie mogli przyczynić się do poważnego osłabienia Polski i wielomilionowych strat w mieniu wojskowym. Wiązani są z nią najważniejsi politycy w państwie, w tym Bronisław Komorowski, ale także agenci WSI. Czym była Pro Civili i co łączy ją z zatrzymanym dziś zarządem SKOK Wołomin?

    SKOK-i postrzegane są często przez pryzmat jednego ugrupowania, przez pryzmat prawicy i konserwatyzmu. Intensywnie zaprzeczał temu stwierdzeniu zatrzymany dziś prezes SKOK-u Wołomin, Mariusz G. Na łamach wydawanego przez wołomiński SKOK pisma produkowała się Aleksandra Jakubowska i Michał Boni. W radzie nadzorczej SKOK-u Wołomin zasiadał Piotr P. – były agent WSI, powiązany z Fundacją Pro Civili i… Bronisławem Komorowskim.

    Skoro jesteśmy przy obiegowych opiniach, to równie powszechne jest przekonanie, że SKOK-i (jako system) są połączone więzami nierozerwalnej przyjaźni z jedną z największych partii politycznych…

    — pytał Mariusza (dziś) G. dziennikarz tygodnika Wprost pod koniec 2013 roku.

    To przekonanie tyleż mylne, co szkodliwe – mówił wówczas G. Jak już wspomniałem, SKOK to system zrzeszający 55 instytucji, z których każda ma swoją specyfikę. […] Jasno widać, że zbyt bliskie związki części naszego środowiska ze światem polityki wcale nie wyszły kasom na dobre. [
  • ~Robnad
    (2014-11-04 14:44)
    he, he, he, dobre. kto zapłaci?
    POzostałe ciemniaki.
  • ~zło
    (2014-11-04 15:11)
    Piechociński - co dziecku załatwiasz umorzenie kredytu?
    jak kogoś było stać na kredyt to niech go spłaca a nie z mojej -i tak prawie pustej- kieszeni na ich DOMOSTWA wyciąga!!!
  • ~set
    (2014-11-04 16:30)
    Spójrzcie na tego nieudacznika i przydupasa rudej ferajny.