• ~ja
    (2014-10-30 15:01)
    Co z tego by miała Szwajcaria .deflacje ???
  • ~look
    (2014-10-30 14:04)
    przecież Bank Szwajcarii utrzymuje stałą cenę CHF wobec EUR drukując miliarty CHF
  • ~Rolo
    (2014-10-30 14:42)
    Nie ma obaw. Tusk na odchodne wypłacił 20 milionów za "kolejki" na A-2, za "zamiennik" godła wyłożył 1 milion, to Kopacz "zatroszczy" się by spekulanci nie stracili na frankach. PO tak ma, że to co ważne ma w d..ie, ale tam gdzie kolesie mogą stracić, no tam nigdy nie zabraknie.
  • ~Kabaret dojazdowy
    (2014-10-30 14:14)
    Jest to proste jak drut , że frank się umocni , bo już w tej chwili obok euro jest waluta światową i szwajcarzy de facto by zachować swój wysoki standard muszą zabezpieczyć rezerwy złota. Zresztą jest to operacja czysto techniczna ponieważ wartość przesacowania rezerw zlota kosztowala ich miliardy w bilansie 2012r. Teraz będzie to operacja w drugą stronę. Sprytne ? A kto zapłaci za wartość przesacowania ? A kto na tym zarobi? A Pan Bielecki o tym nie wiedział ? Jeżeli nie to cymbał jeden.
  • ~Gość
    (2014-10-30 14:36)
    "Krzysztof Pietraszkiewicz podkreśla, że kredyty we frankach w Polsce są bardzo spłacane" POKOLENIE POSTGIMANZJALNE bierze się za dziennikarkę. To już nikt nie koryguje pisowni!!
  • ~ola
    (2014-10-30 20:30)
    Ja jak brałam kredyt w getin banku zdecydowąłam się na złotówki dzięi czemu dokładnaie wiem jak wysoka będzie rata i łato mi wszystko poplanować
  • ~kasia