• ~burak
    (2014-10-29 08:52)
    Biedne?a każde nosi smartwona od Babci
  • ~azet
    (2014-10-29 09:48)
    Biedy nie ma - był urodzaj na mirabelki
  • ~o curwa co za kyrk
    (2014-10-29 08:00)
    Jesli u nas jest lepiej niż w Grecji czy Hiszpani,to zastanawiam się czemu tysiace Polaków tam wyjeżdza do pracy a zaden Grek czy Hiszpan nie przyjeżdża do POlszewi.
  • ~Koziołek POmatołek
    (2014-10-29 08:02)
    I bardzo dobrze,Dlatego sitwa daje sobie nagrody i odprawy.Za to ją kochamy i wybieramy.
  • ~olo
    (2014-10-29 08:03)
    Jaki kryzys i bieda? Jest przecież zielona wyspa i żyje się lepiej!!! Ta bieda to tylko wredna propaganda PIS !!! Szczawiu na nasypach kolejowych i rowach pod dostatkiem, mirabelek zawał - no i drugich owoców, których rosja nie kupiła - od frajerów za grosze można dostać!!! I jaka bieda??? Partia miłości wam to lemingi ofiarowała , a wy tacy niewdzięczni!!! waj waj waj ...
  • ~lolo
    (2014-10-29 08:32)
    Odebrać złodziejom majątki tak jak robi to Ukraina a niczego ludziom w Polsce nie zabraknie.
  • ~sokular
    (2014-10-29 08:36)
    Od lat mowię,że trwa i przyspiesza ekonomiczne rozwarstwienie.Dalsze zaklinanie rzeczywistości i zakaz poruszania tej sprawy jest błędem,za który cena rośnie...pomijając moralno-etyczny problem wobec zmarginalizowanych to tykająca bomba polityczna.Pora na jego analizę i trafniejsze decyzje.
  • ~hanka
    (2014-10-29 08:43)
    Sprawa jest zupelnie jasna. Dzieci w wiekszych ilosciach rodza sie w rodzinach biednych, ktore nie maja zadnego programu zyciowego. A takze wstrod mlodych matek, ktore nie wiedza co ze soba zrobiic i zaszly w ciaze z tymi mlodymi ludzmi, co uwazaja, ze ani nauka ani praca nie oplaca sie. I dlaczego panstwo ma pomagac takim co sami nie chca sobie pomoc?
  • ~PO=złodziejstwo
    (2014-10-29 09:20)
    Pani Klaro, obawiam się, że napisała Pani nieprawdę. Wg. Pana Prezydenta Komorowskiego tak dobrze jak teraz to jeszcze w Polsce nie było. Kto kłamie?
  • ~POLAK
    (2014-10-29 10:12)
    Dokładają podatki to śmieciowe za głowę dziecka też to za ziemie to za dom i tak dalej i dalej i mówią ze jest dobrze komu im przy korycie zegarki kupują 15 tys chodzą tylko kamerami za nimi kłamstwo i obłuda POLSKO obudzc się na pewno będzie dużo rodziło się dzieci NIEMIECKICH