• ~REALISTA
  (2013-02-09 11:07)
  DOPRAWDY .PRAWDZIWA MARTYROLOGIA. I TO WSZYSTKO ZA TAKIE MARNE UPOSAZENIA. ILE POswiecenia JAK WIELKI TRUD.TO WSZYSTKO DLA NIEWDZIECZNYCH NARODOW NIC NIE ROZUMIEJACYCH TEJ PRZEOGROMNEJ DWUDNIOWEJ OFIARNOSCI. WSZYSTKIM TYM UTRUDZONYM NALEZY PRZYZNAC WYSOKIE NAGRODY,ODZNACZENIA , BYC MOZE W KAZDEJ GMINIE POSTAWIC POMNIKI.WIECZNA CZESC I CHWALA.
 • ~luk1407
  (2013-02-09 12:11)
  BESTIA z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu MIŁOŚCI, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z CUDÓW Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich WYBRANI dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi CZASÓW OSTATECZNYCH, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, ROSJĘ. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać MSZE W TAJEMNICY. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, NIEDŹWIEDZIA i CZERWONEGO SMOKA. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
 • ~fajno-Polak
  (2013-02-09 13:15)
  dziadostwo aż mdli.
 • ~TOMYBALBOA
  (2013-02-09 07:42)
  SAM BYM POPRACOWAŁ Z TAKA ,,RURĄ" W CZERWONYM NA SZCZYCIE SZCZYTÓW JAKA FIGURA I TWARZ PIĘKNA MARNUJE SWOJE PIĘKNO I CZAS DLA TYCH DARMOZJADÓW
 • ~pesmusk
  (2013-02-08 22:26)
  tzn oni tak ciężko pracują "NIErządnice" nic nie robią przez cały rok a potem na pół przytomni zgadzają się na "wspólne" uzgodnienia. Przebieg jak typowego sowieckiego i UB czy SB przsłuchania i dowód winy do podpisu ... przepraszam budżet ... co tam ta chołota europejska w ogóle robi ???
 • ~tfu
  (2013-02-09 13:14)
  obrady konsomołu.
  dziadostwo, aż się robi niedobrze. Nakradli forsy od podatników i teraz to wszystko rozkradną i zmarnują. Kryzys e Europie posrańce przewidują na kilkadziesiąt lat.
  Pytam: Kto zapłaci ludziom za stracone lata pod tą głupkowatą i złodziejską okupacją?
 • ~Tak zescie wybrali ........
  (2013-02-09 21:21)
  ...to tera placz i plac !
  madry POlak PO szkodzie
  !
 • ~oki
  (2013-02-11 11:12)
  Gdzie ten Thusk śpi w hotelu a na zdjeciach pokazują tych sprzedajnych klakierów dziennikarzy co to propagandę sukcesu uprawiają za pieniądze,Tusk nigdzie nie siedział przy stole negocjacyjnym ,tylko czekał co mu skapnie od tzw wielkiej czwórki,Szwecji,Niemiec,Francji i W.Brytani?Ta kasa była zapisana wTraktacie UE. MEDIA NIE OKŁMUJCIE LUDZI???
 • ~ZORRO5
  (2013-02-12 14:21)
  A DLACZEGO TEGO GOŚCIA W KRACIASTYM GARNITURZE / FOT.6 / POSADZILI Z TYŁU ?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.