• ~kot
    (2013-01-14 11:18)
    Słupy zwykle dużo zarabiają ?
  • ~Jarek
    (2013-01-14 12:10)
    Czy wy wiecie, że hasło POlaków brzmiało "BY ŻYŁO SIE LEPIEJ WSZYSTKIM... POLAKOM"
  • ~Max
    (2013-01-14 11:53)
    rany, wiecie jaki byłby ryk w prasie gdyby to się stało za rządów PiS'u ???
  • ~jambroży z januarym
    (2013-01-14 11:59)
    Młody,utalentowany chłopak jak zarobił pare złotych to od razu wszyscy mu zazdroszczą.I przecież nikt mu nie pomagał,żadnych układów,znajomości. .A teraz 10 lat procesu,potem się okaże,że niesłusznie aresztowany i skarb opaństwa czyli my,naiwni, jeszcze raz mu zapłacimy.
  • ~Internauta.
    (2013-01-14 11:54)
    Dziwne jest to, że do tej pory nie obwinniono Prezesa PiS za te przekręty ???
    Zawsze na pierwszym planie było opluwanie KACZYŃSKIEGO. Płemieł zatem mówi ,, nic sie nie stało " !!! Jak długo jeszcze PO-myleńcy, będa oszukiwać POLAKÓW ??? Kiedy w tym kraju zapanuje ład i po-rządek ???
  • ~buraczki
    (2013-01-14 11:55)
    Co w tym dziwnego.Kto pamięta lata 1990 i 2000r i te Maluchy,Cinquecenta ,Tika i niemieckie wraki powyżej 10 lat które jakoś dojechały nad morze z katowickiego .Kto pamięta te same lata nad morzem i te warszawskie fury szalejące nad morzem .Przecież to właśnie w tych latach Warszawka wysprzedawała Polskę.Wtedy kasa była ale dla cwaniaczków warszawskich .Uczciwy to znaczyło głupi.Sam wtedy stałem się dla nich pośmiewiskiem jak wspomniałem o uczciwości.Dzisiaj trzeba znaleźć złodzieja który okradł Polaków.Nawet idiota wie że złodziej musi być albo w Katowicach albo w Gdańsku.Przecież nikt nie pozwoli szukać złodziei(i grzebać a papierach warszawce) w Warszawie.Tam obcy nawet nie zacznie robić przekrętu a już siedzi za kratkami.Rywin że nie z Warszawki to jeszcze nic nie zrobił a już był za kratkami.Dlaczego w Warszawie nagle pojawiło się tylu milionerów.Dlatego bo byli uczciwi i dorobili się bardzo szybko- nie tak jak inni głupcy.
  • ~eryk ze szwecji zarobilem w agd
    (2013-01-14 12:03)
    no dobrze, ale kiedy prokuratura ma zamiar postawic konktretne zarzuty ? co zrobil ten pan zle ? w ktorym momencie naruszyl prawo finansowe ? gdzie byly w tym czasi KNF ? kiedy wypowiedza sie ekperci ?

    Uwarzam rze, podstwa prawna jest bardzo cieniutka - to ze ludzie stracili, to jest cena za ryzyko -mogli rownie dobrze zarobic. Taki jest kapitalizm i inwestowanie na gieldzie. To nie jest sciezka w jedna strone.

    Czy ten pan ma adwokata ? czy ma wglad do akt ?czy odbywaja sie 12 godzinne nocne przesluchania ? to temat dla dziennikarzy sledczych, bo sprawa moze sie skonczyc wielkimi odszkodowaniami dla AG w strassburgu.
  • ~januszek
    (2013-01-14 12:08)
    Oczywiście,że Kaczyński jest winien,bo wiedział i nie powiedział,jak zwykle.Oj gdyby tak Ziobro dorwał tego amergolda w swoje ręce...
  • ~gsdfgsd
    (2013-01-14 11:31)
    Ludzie stracili 600 milionów aby SYN TŁUSKA zarobił 20-30 tys. zł. TŁUSEK i jego ludzi nawet kraść nie potrafią.
  • ~S.dziadek
    (2013-01-14 11:49)
    w ten sposób dorobili się polscy milionerzy. Ten wpadl bo nie sluchal wykladow kwasniewskiego.