• ~luk1407
  (2012-12-05 08:23)
  Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTI Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
 • ~JASZA
  (2012-12-05 08:30)
  BUTY PO4 ZŁOTE:]
 • ~info
  (2012-12-05 08:37)
  'zielona wyspa' TONIE W POmatolskim GOOOOWNIE!
 • ~kiki
  (2012-12-05 08:44)
  PO matołów ci u nas dostatek.
 • ~nie zrobiono nic
  (2012-12-05 08:46)
  To jest raczej efekt nieudolności 5 letnich rządów w Polsce.
 • ~Sonia
  (2012-12-05 08:52)
  komornik co zabrał psa pewnie oglądał ''Prawo Agaty" hehehe...pamiętajcie dłużnik tez ma swoje prawa
 • ~stach
  (2012-12-05 08:55)
  Widziałem Czarno od 2 lat i wyśmiewano się ze mnie.Bogaci kupią za friko.
  POlitycy PO sie obłowią za mniejsze pieniadze.
 • ~sokular
  (2012-12-05 09:12)
  Żyjmy nadzieją,że dobijamy już do dna od którego może być juz tylko lepiej.Bankrutom życzę odporności i odwagi na zmianę profilu działalności lub kolejny lepszy kredyt.W takich chwilach potrzebne nam jest myślenie Amerykanów - od jutra żyję i działam od nowa,ładuję majątek na przyczepę i jadę np. do Ohio...byle zdrowie było.
 • ~drabek
  (2012-12-05 09:20)
  To dopiero początek. Grecja to pestka ! Wyjdziemy z tego jak będziemy pluć na PiS.
 • ~dolnoslazak
  (2012-12-05 09:45)
  Popyt wewnętrzny i bankructwa małych firm nie jest spowodowany kryzysem
  europejskim Panie Premierze TUSK. Eksport i powiązania zagraniczne reagują na kryzys europejski ale u nas jest dobrze gdyż dobry kurs EURO i można sobie obniżyć cenę towaru dla konkurencyjności. Bardzo niepokoi kryzys wewnętrzny.Gdzie mnie wpływu do ZUS, na Zdrowotne i podatek od dochodu. Tracą Gminy mniejszy podatek od nieruchomości ( metr kwadratowy to 15 zł gdy prowadzi się działalność gospodarczą ) podatek od transportu i inne korzyści jeszcze dla państwa czy samorządu.
  Propaganda twierdzi że jest dobrze.Nie dobrze jest i nie będzie. Odbudowanie
  małych i średnich to podatek do 15 % a dla kolosów po przekroczeniu progu podatkowego nawet do 70 %. Kolos ja nie będzie chciał płacić podatek tak wysoki niech zmniejszy dochód dając zarobić innym. Pamiętam jak Tusk wrzeszczał że zmniejszyć podatki wtedy nie będzie oszukaństwa to było bzdurą. Gdy mam wysoki podatek chętnie zatrudnię dodatkowo kogoś gdyż mi się to opłaca zmniejszam dochód. Kilka lat temu były odpisy za remont mieszkania ale napędzało to gospodarkę.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.