• ~czerwona banda.
    (2012-10-22 17:13)
    o kurde - przeciez to praktycznie wszystkie zawody. A co ze zlodziejami i prostytutkami ? Warto sie przekwalifikowac?
  • ~ALA
    (2012-10-22 17:14)
    ZAPOMNIELISCIE JESZCZE O JEDNYM ZAWODZIE - PREMIER TUSK
  • ~Azaliż nie bójcie się - zawsze spawaczem być można
    (2012-10-22 16:45)
    jak powiedział imć Tusk, szydząc z bezrobocia młodzieży.
  • ~kra
    (2012-10-22 19:08)
    a brak szczegolnego pochodzenia to tez powod do bezrobocia...
  • ~Ile naprwde zarabia premier i jego rodzina?
    (2012-10-23 06:26)
    Czy fucha premiera też jest zagrozona bezrobociem?
  • ~PR-owiec Platfołmy
    (2012-10-22 20:11)
    Tusku, obiecaj tym ludziom refundację piwka i kondonów!!!
    Może znowu zagłosują na Platfusowo.
  • ~mgr politologii
    (2012-10-22 20:29)
    ja po politologii spec.polityka społeczna jestem dyrektorem MOPS-u i zarabiam w miarę przyzwoicie.Mój dobry kolega kończył politechnikę, bodaj inżynierię produkcji, spotkałem go na moim osiedlu jak naprawiał domofony. Każdy jest kowalem własnego losu, no i trzeba mieć po prostu jaja.
  • ~Tonald Dusk
    (2012-10-22 20:31)
    Nie musisz być bezrobotny. Zbuduj Twój Własny AMBER GOLD.
  • ~przykrywki Tuska
    (2012-10-22 21:09)
    PiS zorganizował konferencję nt rozwiazań w sprawie bezrobocia. W proTuskowym Dzienniki C I I I I I S Z A A A A A A A...

    Ale o in vitro - ohohoho! to jest dopiero "ważna" sprawa.
  • ~Flagellum Dei
    (2012-10-22 21:54)
    re : ~przykrywki Tuska2012-10-22 21:09 Kochajmy się, bo miłość z próbówki jest najważniejsza :)))
  • ~miki
    (2012-10-22 22:32)
    To nic otwierają się nowe zawody takie jak hochsztapler ,złodziej ,paser ,kombinator ,polityk ,układowiec .Należy tylko po szybkim praniu mózgu zapisać się do PO i wmówią ci że jesteś ustawiony do końca życia .
  • ~android
    (2012-10-22 17:56)
    jest zamówienie na pijar i będzie rosło, tra bronić Donalda i jego dokonania
  • ~LAS
    (2012-10-23 02:17)
    Z jednej strony zgadzam się z Twoim sposobem myślenia, że lepszy jest wróbel w garści niż gołąb na dachu. Z drugiej zaś strony wiem, że większość ludzi boi się wszelkich zmian i ryzyka. Dlatego znakomita większość ludzi na świecie żyje poniżej swoich możliwości i ciągle ma problemy z zatrudnieniem i zaspokojeniem swoich podstawowych potrzeb materialnych. Wiem z mojego bogatego doświadczenia życiowego, że od biedy do wielkich, uczciwie zarobionych, pieniędzy doszli tylko ci ludzie, którzy nie bali się zaryzykować.
  • ~robotnik
    (2012-10-23 02:18)
    Po co siem napinać? Pan Prezes da 3 miliony miejsc pracy nam, polako prawdziwym, co to tusek nam zabrał robote razę z putinę!
  • ~misia
    (2012-10-23 01:03)
    Czy Polak jest mało mobilny i nie przeprowadza się za pracą? Ależ skąd!!! Polak nie ma szans być mobilny, bo na taką mobilność nie może sobie pozwolić ze względów na nie posiadanie żadnych oszczędności i może tylko i jedynie funkcjonować przy rodzinie, tzn. mieszkać z rodzicami na ich koszt, zajadać domowe jedzenie zakupione z emerytury rodziców i sporządzone przez mamę, korzystać z emerytury babci lub dziadka, ogródka działkowego. Gdyby z tego przestał korzystać to znalazłby się w innym mieście na bruku bo nie miałby ani gdzie się zaczepić, ani gdzie ani za co mieszkać, ani co jeść. Ta w przypadku ludzi młodych.

    Natomiast w przypadku ludzi starszych posiadających rodziny, sytuacja jest o wiele bardziej zagmatwana. Wiele rodzin zajmuje mieszkania komunalne i opuszczenie takiego mieszkania wiązałoby się z jego bezpowrotną utratą i bezdomnością całej rodziny. Żona pracuje i nie zrezygnuje z pracy aby wyjechać gdzie indziej za bezrobotnym mężem. Dzieci uczą się w różnych szkołach i tez nie pojada za ojcem. Ponadto jest ogólny brak jakichkolwiek oszczędności aby gdziekolwiek wyjechać, bo nie ma za co tam funkcjonować.

    Wniosek jest prosty Polak jest dziadem i na nic go nie stać, bo Polaka przez wiele lat okradali zaborcy i różnego rodzaju pasożyty. Opuszczenie miejsca obecnego zamieszkania wiązałoby się z całkowitą katastrofą finansową i wylądowaniem w najlepszym wypadku w noclegowni z całą rodziną. Wyjeżdżają tylko ludzie posiadający duże zasoby finansowe i oszczędności, biedota nigdy i nigdzie nie wyjedzie bo nie ma za co.
  • ~owoc szpanertswa - bezrobocie
    (2012-10-23 06:37)
    Kaczyński w dwa lata potrafił zmniejszyć bezrobocie z 18% do 9%. To sie głupim lemingom, nabuzownym przez TVN i GWnianą, nie podobało. Oni chcieli ładnego trampkarza, co gra w gałę i dużo obieca. To to teraz maja czas tak samo pograć w gałę, są na bezrobociu, które przez własną głupotę, szpanerstwo sobie zafundowali. A Tusk jak obiecywał, tak obiecuje.
  • ~bezrobotny zakonnik w PUP-ie
    (2012-10-23 07:13)
    Bezrobotny zakonnik w urzędzie pracy.

    Urzędnik pyta - A co pan by chciał robić ?

    Zakonnik na to -Umiem się modlić , a za dodatkową opłatą , to mogę się pobiczować , bo bicze są seksy, aż ciary chodzą po plecach.
  • ~as11
    (2012-10-22 19:59)
    Bzdury, bzdury , bzdury !!!
  • ~A.B.C.
    (2012-10-23 15:07)
    A.B.C. do miki
    Myślę, ze również hazardzista lub "ojciec chrzesny" mafii pruszkowskiej dopiero co uniewinnionej. Mafia najlepiej zagospodaruje wszystkich; nawet polityków, jezeli będą zagrożeni bezrobocie. Na pewno u mafiosów wszyscy będą mieli godiwe zarobki.
  • ~denek
    (2012-10-24 15:45)
    Bezrobocie w kraju ponad 50% a oni swoje że 12% chyba z końmi pociągowymi, mułami i maszynami zastępującymi byłych pracowników.
    Na miejscu zlikwidowanej olbrzymiej ilości miejsc pracy wprowadzono zagraniczny kapitał który jest dofinansowywany przez Polskę w formie wielu ulg aby tylko u nas był. A uny kapitał ma w dupie nasz kraj korzysta z ulg płacąc pracownikom więcej niż najniższa krajowa a tą różnicę pokrywa nasz kraj oraz wykazując małe zyski lub straty.