• ~NAUKOWIEC Z PO
    (2012-10-22 14:34)
    BEZROBOTNYCH PODDAĆ KLONOWANIU IN VITRO.
  • ~bezrobotny
    (2012-10-22 14:36)
    Po biologii nie ma pracy. Nie idźcie na biologię, bo będziecie bezrobotni...
  • ~ewa
    (2012-10-22 14:39)
    To są ci młodzi ,, wykształceni'', przybyli do wielkich miast, którzy uwierzyli, ze sa elitą intelektualną. A trzeba było nie zabierać babci dowodu !!!
  • ~BEZROBOTNI.PARIASI I WYKLUCZENI
    (2012-10-22 14:52)
    PO DZIEKUJMY PLATFUSOM ,ZE ZGOTOWALI NAM TAKI LOS.
  • ~mietek kielnia
    (2012-10-22 14:56)
    Co wy za głupoty wypisujecie ?!!! Dobry murarz , to jest fach , który nigdy nie będzie narzekał na bezrobocie !
  • ~wiele bny
    (2012-10-22 14:56)
    malowanie kominów to dobry zawód mozna zostać płemielem i historykiem cuda nad wisła
  • ~von Vicnent Rostrowskij
    (2012-10-22 15:08)
    Panie Premierze daję Panu sPOsób na likwidację
    bezrobocia: od 1 stycznia każdy bezrobotny
    POwinien otrzymać roczny urlop bezpłatny,
    z opcją przedłużenia o dwa lata !
    Nic nie kosztuje a ma Pan sPOkój do końca kadencji !
  • ~POdode
    (2012-10-22 15:16)
    Ślusarz, mechanik, robotnik budowlany? A fe! Za to trzeba nam politologów, filozofów, socjologów, teatrologów itp. "elitarnych" "zawodów", a najlepiej "artystów" typu "perkusiści". Żeby walili w bębny propagandy.
  • ~politolog Kużniar
    (2012-10-22 15:30)
    Ja już poszedłem na kurs spawacza.
  • ~Stiff
    (2012-10-22 15:36)
    Bezrobotni zakonnicy ? ? ?
  • ~Manipulacja!!!!
    (2012-10-22 15:48)
    Dziennik staje się drugą Wirtualną Polską i żenująco zaniża swoje artykuły.

    To nie są zawody zagrożone bezrobociem,a w których jest wysokie bezrobocie. Zagrożenie bezrobociem to mieli stoczniowcy jak zamykali stocznie,a po zamknięciu byli bezrobotnymi.

    Jedno ******** słowo w artykule i przekłamuje rzeczywistość.

    A Tusk powinien zawisnąć pod dachem Narodowego za tą sytuację!
  • ~XYZ
    (2012-10-22 16:21)
    Na dzień dzisiejszy mamy w Polsce 470 wyższych uczelni, a studiuje na nich ok 1mln 900 tys.studentów. Obecnie mamy już nadmiar absolwentów wyższych uczelni, a w ciągu 5-6 lat przybędzie ich prawie 2 mln. Nasza gospodarka nie jest w stanie zapewnić im pracy, więc lepiej mieć dyplom dobrej szkoły zawodowej, niż szkoły wyższej w mieście powiatowym. Dużo zależy też od kierunku studiów. Chyba najłatwiej o pracę po kierunkach ścisłych lub językach obcych. Dobry murarz lub spawacz też nie powinni mieć kłopotów ze znalezieniem pracy.
  • ~sec
    (2012-10-22 16:21)
    Czy były wiejski urzędnik --geodeta "fachura" od autostrad który obecnie za ponad 100tyś./ m-c sprawdza się w energetyce pójdzie na kurs spawacza? A może
    Pan, Panie premierze zdobędzie jakiś użyteczny fach np. spawacz czy fryzjer?
  • ~wiesscar
    (2012-10-22 16:35)
    rosol i klopotek: tam zlapcie namiar, "dojezdzaja, zalatwiaja"
  • ~gerry5
    (2012-10-22 16:39)
    Jak to możliwe. że tacy ludzi od niemal od zmian ustrojowych 1989 jeszcze żyją i nie siedzą?
  • ~adelaide
    (2012-10-22 16:42)
    Zanim sie przyjrzałam to myślałam, że na tej fotce to jest nasz premier Donald Tusk, rozmyślający co zrobi jak zostanie na bezrobociu, jak go Polacy wywiozą na tachkach z jego kancelarii, co sie snadnie zdarzyć może, bo przecie NSZZ "Solidarność" obiecała pomóc Polakom ...

    Oj! Coś mi się wydaje, że mimo nadchodzącej zimy może mieć Tusek większy gorąc niż jesienią czy nawet latem ... wytrzymałość
    i cierpliwość Polaków ma swoje granice ...
  • ~Azaliż nie bójcie się - zawsze spawaczem być można
    (2012-10-22 16:45)
    jak powiedział imć Tusk, szydząc z bezrobocia młodzieży.
  • ~czerwona banda.
    (2012-10-22 17:13)
    o kurde - przeciez to praktycznie wszystkie zawody. A co ze zlodziejami i prostytutkami ? Warto sie przekwalifikowac?
  • ~ALA
    (2012-10-22 17:14)
    ZAPOMNIELISCIE JESZCZE O JEDNYM ZAWODZIE - PREMIER TUSK
  • ~ślusarz