• ~maładziec
    (2012-01-01 18:43)
    DZIĘKUJEMY RZĄDOWI TYLE SIĘ NAPOCIŁ I TO NAM KOMUNIKUJE ! ! !
    Dzielna ekipa doceniamy wasz wysiłek , jednak wydaje się że bez was tak po
    chłopsku bez tej filozofii poradzilibysmy sobie lepiej .
    Szkoda że musimy budować drugi Związek Landów Europejskich .
    Zdaje się że temu sukinsyństwu nie będzie końca .
    Znów będą czyny społeczne , tylko w innym wydaniu .
    Ojczyzna jest w potrzebie , a rząd szuka rezerw , mam + 60 znam to z autopsi .
  • ~Marek
    (2012-01-03 15:49)
    i bardzo dobrze niech uczą ludzi rozumu. Jak za Gierka mięso drożało o 0.50 groszy to cała Polska strajkowała i ryczała " chleba i pracy"- teraz ceny drożeją w tempie geometrycznym i nikt nie strajkuje.Ceny są jak na zachodzie ,a niektóre towary znacznie droższe w Polsce, a emerytury i płace jak w Kampuczy.Podwyżka emerytury kwotowa 74 złote i podwyżka dla posłów też kwotowa 500 złotych.O taka demokracje przecież walczyliście .
  • ~lg
    (2011-12-29 13:42)
    Q...a jak za KOMUNY, apmietam jak oglądało się dziennik o 20tej co i o ile podrzożeję: bo górka świńska, bo zima za długa, bo konflikt, bo kraje EWG bo ...
    To samo jest teraz: bo mimo kryzysy, sprzedania wszystkiego co państwowe nadal chcemy zaramiać MILIARDY,a na to PLEPS 'dyma"///
    O i Macie S>O>L>I>D>A>R>N>O>S>C...
  • ~lalak
    (2012-01-02 21:43)
    wszystko prawda drożeje dosłownie wszystko,a sami sobie dołożyli po 500,00 zł na prowadzenie bi€r poselskich!!! SKANDAL BO JAK OSZCZEDZAC TO WSZYSCY A NIE TYLKO BIEDOTA!!! podwyżki podwyżkami jak co roku,ale dokładnie sobie do prowadzenia biór zwłaszcza teraz kiedy tną co się da to już totalna porażka i WSTYD dla nich wszystkich rządzących!!! nie chcę używać innych słów,ale może ktoś odważniejszy to zrobi...
  • ~Marek
    (2012-01-03 16:12)
    do komentarza kacaj: Pańska naiwność sięga zenitu. Polacy demonstrowali i strajkowali jak wiedzieli, że nikt ich nie wyrzuci z pracy ,a jak wyrzuci to znajdą jeszcze lepiej płatną,którą oferowało dziesiątki zakładów pracy oraz jak mieli pełne gary żarcia to bardzo ryczeli i strajkowali. Jakość dzisiaj nie strajkują.Jak u prywaciarza głośno pomyślą o strajku to na drugi dzień ich nie ma w pracy.Taką macie robole wolność.
  • ~Marek
    (2012-01-03 15:55)
    I bardzo dobrze, niech uczą ludzi rozumu. Jak za Gierka mięso drożało o 0.50 groszy to cała Polska strajkowała i ryczała " chleba i pracy"- teraz ceny drożeją w tempie geometrycznym i nikt nie strajkuje.Ceny są jak na zachodzie ,a niektóre towary znacznie droższe w Polsce, a emerytury i płace jak w Kampuczy.Podwyżka emerytury kwotowa 74 złote i podwyżka dla posłów też kwotowa 500 złotych.O taka demokracje przecież walczyliście .
  • ~lolo
    (2012-01-03 08:15)
    Smiesznie wygladają starzejący się panowie biegający za piłką po boisku , panowie trochę powagi
  • ~kok
    (2012-01-03 08:24)
    Gierwk zrobił podwyżki o 20% i co teraz mamy wolność i podwyszki ciągle aby tak dalej brawo dobrze że mają na kogo zwalać winna Unia. . Ciekaw jestem dokąd Polska będzie brać udział w tej bez sensu wojnie.???
  • ~OSZUKANY
    (2012-01-03 15:37)
    Zaglosujcie po raz trzeci BĘDZIE LEPIEJ!
  • ~franiu 13 bicz na wiesia 13
    (2012-01-02 18:27)
    WIDLY ZA DOLARY SPROWADZAMY, BO GNOJ U SIEBIE JUZ MAMY!!!