• ~fifi
    (2011-09-27 08:32)
    tytuł bronek pisał?
  • ~któś
    (2011-09-27 08:10)
    Coś mi się zdaje, że Polska nie będzie niezależna od gazu. Pewien jestem, że Tusku po raz kolejny KŁAMAŁ.
    Korwin-Mikke miał rację mówiąc niedawno w radiowej Trójce, ze to BAŁWAN.
  • ~Lenin
    (2011-09-27 20:40)
    wini2011-09-27 09:08

    kochani polaczkowie-czy nie jest bez roznicy kto nas na(szkodliwych dla srodowiska)lupkach w-rucha?! juz teraz widac ,ze rzad polski nie kontroluje(nie zabezpiecza wiekszosci zyskow) pakietow lizencyjnych!.czy nie powinien to byc skarb narodowy?czy was bardziej zadowala zlodziej amerykanski(moze zielona karta dla rodzin rzadzacych) niz rosyjski?obudzimy sie jak zwykle z reka w nocniku.


    ~PROSTO W OCZY2011-09-27 09:12

    Kiedyś był w TV taki reportaż w jednym z krajów afrykańskich są kopalnie diamentów ogrodzone drutami kolczastymi wokoło ochroniarze z bronią ,Kopalnie należą do amerykańskich koncernów a poza drutami głodujący tubylcy masowo umierający z głodu i braku wody .Tak będzie i u nas z gazem .Polacy z tego dostaną wielkie G ,napasie się tylko elita a reszta będzie grzebać po śmietnikach .Chcieliście kapitalizm to go macie .Są jeszcze głupki wierzące w kapitalizm ale jest ich coraz mniej


    To bardzo ciekawe wpisy!


    Hmmm!
    Podobno kapitalizmu wam sie zachcialo?
    Socjalizm wam sie nie podobal?
    Bo nie bylo wolnosci slowa?
    No i co wam teraz z tej wolnosci, skoro - tak naprawde - teraz nie wiecie, co powiedziec, i nie macie komu?
    No i "komuchy" byly podobno bardzo niedobre? Po prostu szuje?
    Podobno byly nawet protesty, strajki, bunty i demonstracje!
    Nawet podobno byly aresztowania, internowania i ofiary w ludziach?
    Jeden podobno nawet przeskoczyl przez plot, a wy podobno biliscie brawo?
    A potem on podobno pokazal wam gest takiego innego faceta, co tez niezle skakal?

    Moze tego drugiego trzeba bylo wybrac na prezydenta? Podobno nieglupi!

    Czy jeszcze to pamietacie?
    No i podobno w koncu osiagneliscie swoj wymarzony cel?

    Cel!
    PAL!
    SECAM!

    Hmmm! Coz ja moge powiedziec?
    Mnie to juz teraz naprawde malo obchodzi!
    Przesylam pozdrowienia z Poronina!
  • ~czujnik
    (2011-09-27 20:28)
    oby nas nie wydmucha takł jak Bank Angli,zostanie tylko smród po wszystkim.
  • ~Bruzda
    (2011-09-27 18:36)
    POLSKA TO NAWET NIE JEST RUSKO-NIEMIECKIE KONDOMINIUM!

    POLSKA TO JEST MIEDZYNARODOW KOLONIA MIEDZYNARODOWKI!

    TAKI SOWCHOZOWY FOLWARTK!!!
  • ~Bruzda
    (2011-09-27 19:36)
    POLSKA TO NAWET NIE JEST RUSKO-NIEMIECKIE KONDOMINIUM!

    POLSKA TO JEST MIEDZYNARODOW KOLONIA MIEDZYNARODOWKI!

    TAKI SOWCHOZOWY FOLWARTK!!!
  • ~obserwator
    (2011-09-27 10:49)
    A gdzie było ABW ??? Zabrakło Kamińskiego - teraz wiadomo dlaczego MUSIAŁ być zdymisjonowany !!!
  • ~PROSTO W OCZY
    (2011-09-27 09:12)
    Kiedyś był w TV taki reportaż w jednym z krajów afrykańskich są kopalnie diamentów ogrodzone drutami kolczastymi wokoło ochroniarze z bronią ,Kopalnie należą do amerykańskich koncernów a poza drutami głodujący tubylcy masowo umierający z głodu i braku wody .Tak będzie i u nas z gazem .Polacy z tego dostaną wielkie G ,napasie się tylko elita a reszta będzie grzebać po śmietnikach .Chcieliście kapitalizm to go macie .Są jeszcze głupki wierzące w kapitalizm ale jest ich coraz mniej
  • ~wini
    (2011-09-27 09:08)
    kochani polaczkowie-czy nie jest bez roznicy kto nas na(szkodliwych dla srodowiska)lupkach w-rucha?! juz teraz widac ,ze rzad polski nie kontroluje(nie zabezpiecza wiekszosci zyskow) pakietow lizencyjnych!.czy nie powinien to byc skarb narodowy?czy was bardziej zadowala zlodziej amerykanski(moze zielona karta dla rodzin rzadzacych) niz rosyjski?obudzimy sie jak zwykle z reka w nocniku.
  • ~Karol
    (2011-09-27 08:22)
    Ten gaz jednak jest ! Będziemy go sprzedawać Ukrainie i Białorusi (Litwie nie, bo to nasi wrogowie, nie kupują w Mongolii). Spory między PO i PiS nie mają znaczenia. To socjaliści, których odsuniemy do władzy ! Zbudujemy w końcu kapitalizm - wolny rynek i ochronę własności prywatnej ! Szpiegów mongolskich odsuniemy od władzy. Rządzić będą ludzie dotrzymujący słowa i mądrzy (skąd ich wziąć, chyba z kosmosu ?). Pokonamy Mongolię i zemścimy się za rozbiory i Katyń (tego nigdy i tak im nie darujemy). Warto pomarzyć, mamy szansę !