• ~*_*
  (2011-07-13 07:03)
  Na wzmocnienie "Doppelt Herz" niech zazywa specjalista od penetracji naszych kieszeni.
 • ~Janusz Komór
  (2011-08-17 07:27)
  Lepiej niech się weżmie za dyscyplinę swoich wiceministrów, którzy nie odróżniajac OBROTU od PRZYCHODU BRUTTO niszczą mikroprzedsiębiorców, którzy są głównym żródłem wpływu finansów do Skarbu Państwa. Jeśli tak się dzieje w całej UE to nie ma się co dziwić temu co się dzieje w Grecji, Hiszpanii i innych krajach członkowskich.
 • ~Josef46
  (2011-07-13 08:06)
  Tak nakazał G.Soros Jacusiowi i tak ma być,w przeciwnym razie nie będzie min.finansów
 • ~kasienka----asienka
  (2011-07-12 23:50)
  Tego szamana od siedmiu bolesci, z powodu szczerbatego uzebienie nie mozna nawet zastosowac jako dziadka do orzechow... No i te wory pod oczami to zapewne efekt nocnych rozwazan i przemyslen jak tu zdegradowac finanse publiczne RP i ktoremu biednemu ( bo przeciez nie bogatemu z "towarzycha") wskoczyc do kieszeni by je naprawic... Te podbite slepia to chyba nie od gorzoly?... POdobno corka tego jegomoscia zostala bez konkursu urzedniczka panstwowa "Radka" jako tlumaczka.. Ile ma lat? Patrzac na tatusia to chyba co najmniej 59? Bardzo dobrze sie gosciu prezentuje. Powinien wystapic w spocie razem z Redfordem.
 • ~on
  (2011-08-24 09:58)
  Ja Chcę zdyscyplinować ministra nich pokaże swój NIP i ujawni PESEL .Skąd on jest i do kogo należy .
 • ~Kontemplyta
  (2011-08-29 10:36)
  Re: Janusz Komór.
  Formularz ERGD-2 do rejestracji działalności gospodarczej to przyklad inwigilacji jakiej nie było nawet z Leszka Millera (pod groźba kary z KK nakazują podawać numery prywatnych kont bankowych). To łamanie konstytucji i ustawy o ochronie danych osobowych, autorstwa W. Pawlak, J.Kalinowski i jakiś Malinowski z PSL. Za niszczenie mikroprzedsiębiorczości, która w USA generuje 90% miejsc pracy (małe i średnie firmy) warto chyba wystawić rachunek tym, którzy totalitarystów zaprosili do kloalicji.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.