• ~voodoo30
  (2011-06-13 12:39)
  Tylko czekać jak japończycy zaczna eksportować do europy "tanie" sushi :)
 • ~booboo
  (2011-06-15 08:35)
  Czekamy na następną epidemię. I znowu wszystkie służby zdrowia i naukowcy będą szukać przyczyn powstania nowego wirusa, a wystarczy wzrok skierować na Azję. Jest to najbardziej epidemio twórczy rejon świata.
 • ~Malzenstwo
  (2011-06-16 23:06)
  RE.voodoo---Chyba nie jestes kretynem,chociaz ten komentarz na to wskazuje?!!!Mieszkalismy w Japonii 13 lat,kontynuujac studia,potem ciekawa praca zwiazana ze znajomoscia jezykow obcych.Nigdy nie zdarzylo sie,aby byly jakies oznaki dyskryminacji czy antypatii.Zona byla zawsze oblegana przez wszystkich.Usmiechnieta,pogodna,mowiaca po japonsku,spiewala japonskie piosenki,tradycyjne tance,ikebane,bonsai i wiele rzeczy,ktorych uczyla sie z przyjemnoscia.Pracowala jako wolontariuszka przywozac posilki seniorom{ z grupa Swoich Japonek-jak je sympatycznie nazywala} To byl nasz drugi dom-po Polsce Potem byla zajeta praca,lecz sympatie pozostaly do dzisiaj.Mamy wielki szacunek do tej nacji i wiele sympatiiJestesmy buddystami,wegetarianami.Nalezymy do miedzynarodowej grupy SGI,czlonkami klubu filozofii Wschodu na Uniwersytecie Hawajskim ,czlonkami japonskiego kulturalnego klubu itd.Nie krytykuj jesli masz ograniczone wiadomosci i wiedze. ALOHA z HAWAJOWM
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.