• ~apoco
    (2011-04-28 13:53)
    Po ch... taka inspekcja, która wyniki zatrzymuje dla siebie i nie chce ich podać opinii publicznej? Czy po to, żeby w łapę brać?
    Jedyne istotne zagrożenie widzę w tej podpałce. Reszta to buble po prostu.
  • ~con donek
    (2011-04-28 13:05)
    TEMAT ZASTĘPCZY
  • ~j.b.
    (2011-04-28 12:18)
    Trzeba dodać,że jak grillować to na działce albo w ogrodzie, bo na blokowiskach patrole policyjne czujne są,zwarte i uparte i gotowi mandat wlepić,a jak zgrzewkę piwa wypatrzą czy gorzałkę to nie ma zmiłuj,bo naród po alkoholu głupi i zapanować nad sobą nie potrafi i krzywdę gotów uczynić innej części narodu,bo wybuchowy naród mamy i basta i do roboty.
  • ~Da
    (2011-04-28 12:51)
    Niech SANEPID sprawdzi kiełbasę do grilowania... To dopiero zagrożenie!!!
  • ~Wiola
    (2011-04-28 13:20)
    Wobec tego inspekcja naraza ludzi na n i e b e s p i e c z e n s t w o .,chroniac dupe producentowi ,to tylko w Polsce tak jest.Gdzie indziej producent musi nie tylko wycofac towar ale oddac pieniadze nabywcom.
  • ~GAMA
    (2011-04-28 13:26)
    Idioci wymyślają temat zastępczy.
  • ~gerry5
    (2011-04-28 13:34)
    utrzymywanie bandy zlodziei w sejmie i rzadzie to zagrozenie
  • ~autorytet moralny z gazety wyborczej
    (2011-04-28 17:48)
    to wina kaczynskiego - przez 2 lata rzadow pis nic nie zrobiono z problemem grilli. dopiero premier thusk zajal sie ta sprawa.
    mozemy byc pewni ze jesli kaczynski wroci do wladzy grille beda samoczynnie wybuchaly a jakosc kielbas pogorszy sie.
  • ~Inspekcja Handlowa do kontroli
    (2011-04-28 18:24)
    to Inspekcja Handlowa nie może sama ostrzec Polaków , tylko dziennikarze muszą ukradkiem docierac do wyników inspekcji
    SKANDAL !
    Za co ta instytucja bierze pieniądze,
    NIK winien się ta instytucja zainteresować !
    ...i rząd również
  • ~harpun
    (2011-04-28 23:39)
    A co na to Jarek? Przecież to jego druga połówka nauczyła Polaków grillować!