Na darmowe konta trzeba poczekać. "Nie spodziewamy się, by rachunek podstawowy wzbudził zainteresowanie"

Unijna dyrektywa daje obywatelom prawo do otworzenia rachunku podstawowego, za który nie trzeba płacić. Ale bankom się do tego nie spieszy. Skrupulatnie wykorzystają półtora roku, które daje im ustawa.

wróć do artykułu
  • ~opiekunnestbank
    (2017-07-18 19:02)
    Szanowna Pani, w Nest Banku faktycznie oferujemy darmowe Nest Konto, w którym za 0 zł są: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto może Pani otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisze Pani dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank pl
  • ~Elika
    (2017-07-12 23:27)
    Słuchajcie, a czy ktoś z Was ma konto w Nest Banku? Słyszałam, że mają darmowe, planuję zmienić swoje dotychczasowe konto właśnie na to.