Szansa na lepszą ochronę klientów parabanków

Przykładem firmy, która nie była kontrolowana przez żadną z instytucji jest Amber Gold. Jej właściciele zdefraudowali ponad pół miliarda oszczędności klientów. I choć od jej upadku mijają trzy lata, na rynku wciąż działają firmy finansowe, których standardy są sprzeczne z zasadami ochrony konsumentów. Czy jest na to jakieś rozwiązanie?

wróć do artykułu
 • ~BoloiLolo
  (2015-07-17 14:52)
  Brak kontroli np. przy Domie Składowym Amber |Gold a później podmiot Spółka zo.o ""Amber Gold ""spowodowała że miliony uciekają przez palce jak pokazała Polska Telewizja Chłopaka chorego psychicznie zamknięto za BATONIKA , Tylko Pułkownik Więziennictwa prawdziwy mężczyzna z przyrodzeniem. spłacił 20 zł i zauważył że coś jest nie tak za taką odwagę w publicznym miejscu wyczyścił bym Panu buty za odwagę i prawdziwy HONOR. A teraz trzy cięcia gdzie uciekają miliony:::::z powodu braku regulacji prawnych niekiedy zawartych w DYREKTYWACH UNIJNYCH.
  1.--Samochody z kratką jak wygląda sprawa podatkowa gdzie jeżdżą takie samochody widać je nad Bałtykiem do spraw prywatnych..
  2.--Zamiast zapłacić podatki firmy wolą inwestować w sprzęt , samochody czy są potrzebne czy nie.
  3. Dobrze jest podejrzeć Niemców tam płaci się podatek od każdego pojazdu i jest stały dopływ do budżetu. Sektor prywatny wzbogacił się niesamowicie a Państwo brało w moim przypadku 42 lata na Zusy i inne cuda a w kasie ZUZU pusto..
  Pokrzywdzony z statutem prawnym nadanym przez Prokuraturę Okręgową w Łodzi K.Z.
 • ~qna
  (2015-07-17 11:44)
  A wszystko pod kontrolą WSI
 • ~Lutor
  (2015-09-20 20:16)
  Właśnie warto trochę poszukać by uniknąć problemów mi sprawdziła się pożyczka w ferratum bank. Załatwiłem to co potrzebowałem i w tym miesiącu skończę spłacać.

Może zainteresować Cię też: