• Pieniądze w słoiku
  11
  10
  Opłacone na czas rachunki, co miesiąc pieniądze na drobne przyjemności, koniec z zakupami na raty, pieniądze na rozwój i solidna poduszka finansowa – idealna sytuacja finansowa? Według T. Harva Ekera tak może wyglądać budżet każdego zarabiającego, niezależnie od wysokości dochodów! Trzeba tylko zachować złoty środek i kupić sześć słoików.
 • Banknoty 50 złotych
  1
  2
  Nie masz gotówki na realizację marzeń? Weź kredyt gotówkowy. Eksperci TotalMoney.pl porównali oferty dostępne na rynku i wybrali najlepsze. Zobacz, który bank pożyczy Ci pieniądze na najlepszych warunkach!
 • Karta zbliżeniowa
  15
  11
  Zapewne posiadasz w swoim portfelu kartę płatniczą, którą regularnie dokonujesz płatności. Czy możliwe jest, że ktoś ściągnie środki z twojego konta przy pomocy terminala obsługującego płatności zbliżeniowe? Czy taka metoda jest praktykowana przez złodziei? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście.
 • Pieniądze
  2
  7
  W którym banku najlepiej pożyczyć w kwietniu 5 tys. zł na rok? Na podstawie informacji zebranych przez ekspertów TotalMoney.pl powstał kompleksowy ranking pożyczek i kredytów gotówkowych. Warto go przeczytać, zanim pójdzie się po pożyczkę do banku, bo różnice między poszczególnymi ofertami są spore.
 • Wielorodzinny budynek mieszkalny
  2
  140 712 zł – tyle w okresie 30 lat wyniesie całkowity koszt kredytu w PKO Banku Polskim, który zajął I miejsce w kwietniowym rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl. Na jakich warunkach skłonny on jest udzielić kredytu naszym klientom? Jaką ofertę przygotowały inne banki? Sprawdzamy!
 • Samochody
  1
  W marcu kredytu samochodowego na najkorzystniejszych warunkach udzieli Getin Bank, niezależnie od tego, czy będziemy kupować samochód nowy czy używany. Tak wynika z marcowego rankingu kredytów samochodowych TotalMoney.pl.
 • Rodzina z trójką dzieci
  2
  2
  1 kwietnia ruszy przyjmowanie wniosków do rządowego programu "Rodzina 500 plus". Dzięki niemu budżet wielu polskich rodzin wzbogaci się o dodatkowe pieniądze. No co wydadzą je polscy rodzice? Warto już teraz dobrze przemyśleć tę sprawę!
 • Pieniądze
  6
  1
  Do tej pory 18 banków zadeklarowało gotowość do obsługi wniosków o świadczenie wychowawcze w programie „Rodzina 500 plus”, czyli popularne 500 zł na dziecko. Ta liczba może wzrosnąć. Składanie wniosków za pomocą bankowości internetowej może być najwygodniejszym sposobem na uzyskanie świadczeń na dziecko od państwa.
 • Karty kredytowe
  4
  2
  Karta kredytowa może swojemu użytkownikowi przynieść wiele złego i wiele dobrego. Wszystko zależy od tego, jak będzie wykorzystywana. Poniżej przedstawimy kilka zasad rozsądnego posługiwania się kredytówką.
 • Pieniądze
  2
  4
  Wielkanoc za pasem, co oznacza, że lista naszych zakupów w tym miesiącu może być nieco dłuższa. Niestety, domowy budżet nie jest z gumy i niektórzy będę musieli po prostu pożyczyć pieniądze. Który bank w marcu zrobi to na najkorzystniejszych warunkach? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl.
 • Pieniądze
  1
  Choć sytuacja na rynku bankowym nie jest najlepsza, to nadal można znaleźć depozyty oprocentowane 4-proc. w skali roku. Nadal wyższe oprocentowanie otrzymamy, lokując pieniądze na miesięcznej lokacie, tu możemy liczyć na 4 proc., niż na rocznej, tu możemy liczyć tylko na 2,57 proc. Gdzie zatem ulokować 5 000 zł, żeby zarobić najwięcej? Odpowiedź znajduje się w marcowym rankingu lokat terminowych TotalMoney.pl.
 • Pieniądze i kalkulator
  5
  Najkorzystniejsze warunki na koncie oszczędnościowym na nowe środki lub dla nowych klientów oferuje Idea Bank. Sprawdźmy, na jaki zysk może liczyć osoba regularnie oszczędzająca na koncie oszczędnościowym prowadzonym przez inny bank.
 • Olga Frycz

  Olga Frycz do antyszczepionkowców: Jesteście fanatykami, a ja się fanatyzmu boję

 • Morten Grunwald / CC BY 3.0

  Zmarł Morten Grunwald, ostatni żyjący członek "Gangu Olsena"

 • Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska

  Polskie aktorki zarabiają mniej niż ich koledzy po fachu. Tabloid pokazuje ogromne dysproporcje

Zobacz więcej