Grono niezależnych ekspertów oceniło według międzynarodowych standardów politykę tych firm w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Podczas gali Hans Rothweiler omówi najważniejsze wyniki polskiego badania w porównaniu do wyników europejskich. Podczas uroczystości zostaną również ogłoszeni Top Employers Europe 2012 (Top Employers Europe 2012 proszę zlinkować na http://www.topemployers.eu/ )– organizacje, które w Europie zasłużyły na ten tytuł.

Reklama

Partnerami są: Dziennik Gazeta Prawna, Pracuj.pl , Personel i Zarządzanie, Deloitte oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

Z roku na rok przybywa również i w Polsce pracodawców, którzy po kilkuetapowym procesie certyfikacji zdobywają ten ekskluzywny tytuł przyznawany przez Instytut CRF. W 2012 r. było 32 uczestników badania, czyli o 12 firm więcej niż w roku ubiegłym – mówi Magdalena Kusik, Country Manager odpowiedzialna w Polsce za projekt Top Employers. - Przy czym 46 proc. z nich podeszło do badania po raz drugi, a niektóre nawet trzeci. Oznacza to, że organizacje te podchodzą do swej polityki z długofalową perspektywą. Widząc ten znak można mieć pewność, że ten pracodawca dba o swoich pracowników.

Najlepsi pracodawcy w Polsce!
Zobacz Galę na żywo!