Identyfikacja i wybór najlepiej wykonujących pracodawców odbywa się za pomocą niezależnego, bazowanego na faktach i obiektywnego badania oraz poprzez analizę i ekspertyzę naszych lokalnych partnerów w 12 krajach. Każda akredytacja jest wynikiem dokładnej oceny odpowiednich kategorii.

Reklama

Top Employers dzieli strategiczną ambicję najlepiej wykonujących liderów zarządzania zasobami ludzkimi, poprzez inspirowanie do utrzymania konkurencyjności oraz wyróżnienia jako pracodawca wyboru. Dodatkowo Top Employers dostarcza pracodawcom narzędzi, stosowanych w celu znaczącego uznania, trwałej komunikacji oraz wartościowej promocji.

Dodatkowo Top Employers działa jako Znak Jakości. Młodzi i ambitni specjaliści używają niniejszej publikacji jako nawigacyjnego narzędzia w przyszłościowych celach. Dzięki temu, kształci to młodych specjalistów w tym czego mogą się spodziewać od Top Employers, poprzez obiektywną ocenę ich wykonań oraz zapewnienie skutecznego profilu firm.

Chcieliby Państwo się dowiedzieć więcej informacji o badaniu Top Employers Polska 2009/2010 oraz czy Państwa firma mogłaby się zakwalifikować do badania, proszę odwiedzić www.topemployers.pl lub skontaktować się z CRF: magdalena.kusik@crf.com