Jest decyzja rządu. Płaca minimalna idzie w górę o ponad 300 złotych [WIDEO]

Od 2020 r. minimalne wynagrodzenie za pracę będzie wynosiło 2600 zł, a od 1 stycznia 2021 r. zadeklarowaliśmy 3000 zł - poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
  • ~Norymberdzki
    (2019-09-10 16:08)
    Kaczyński w obawie o ewentualną utratę większości w sejmie, obiecuje złote góry bo wie, że na pisowski elektorat działa tylko wizja pieniędzy. Wszelkie inne wartości nie mają dla niego znaczenia. Kaczyński w pogoni za głosami, neguje nawet wartości moralne i społeczne innych religii niż katolicka. Na pocieszenie pozostaje pamięć historyczna. Wiemy co się stało z autokratami XX wieku, ich kultem jednostki i ich ideologiami.
  • ~janeczek
    (2019-09-10 16:08)
    A chleb będzie kosztował 20 zł?
  • ~Pat
    (2019-09-10 17:17)
    Artykuły więcej nie będą kosztować niż w UE a płaca w końcu będzie na poziomie innych krajów UE.
  • ~Stop PiS
    (2019-09-10 17:24)
    Już to widzę zwolnienia pracowników,ceny artykułów w sklepach w górę bo będą musieli podnieść ceny żeby opłacić pracowników A wiele firm będzie musiało część osób zwolnić by nie zbankrutować w pewnym momencie będzie tak że będziemy zarabiać miliony A nie będzie nas stać na nic
  • ~Dziunia
    (2019-09-10 18:02)
    Słuchajcie Kaczyńskiego ,a daleko zajedziecie 😭
  • ~M
    (2019-09-10 19:17)
    Sort ale pracodawcy buzia w kubeł. Ceny za usługi macie jak na zachodzie a płacicie jak na wschodzie. Jedna willa mniej
  • ~M
    (2019-09-10 19:31)
    Zaużcie firmę na zachodzi gdzie się normalnie pracownikowi płaci a zaczniecie liczyć każdy cęt a nie budować wille i kupować samochody okradać państwo i pracowników
  • ~^Autor
    (2019-09-10 20:09)
    Czas szukać nowego miejsca do życia
  • ~BartUK
    (2019-09-10 22:21)
    Płaczą wszyscy Ci którzy przez lata mieli pensje po 3tys gdzie reszta miała po 1800 a teraz ich dogonili
  • ~spoko
    (2019-09-11 06:02)
    idę o zakład - nastepne pare miesięcy olbrzymi wzrost przychodu państwa z tytułu wpływów z VAT !!!! Spowodowane to będzie masową wyprzedażą nadwyżek - zapasów magazynowych, minimalne inwestycje, kroki szykujące firmy do ograniczenia lub zamknięcia działalności.
  • ~Iwan
    (2019-09-11 13:32)
    Bedzieta mieć Polaki drugą Białoruś i kolorowe papierki zamiast banknotów. Zobaczyta jak się żyje za 1000 złotych!
  • ~egon
    (2019-09-11 14:50)
    A chleb po 20 zł...
  • ~Lo
    (2019-09-11 16:20)
    Jak to się ma do mojej pensji 2750 brutto po 35 latach pracy? Trzynastki zlikwidowali nam ok.20 lat temu, mimo, że pracuję w budżetówce i podobno wszyscy je mamy. Premia jeżeli to na koniec roku ochłapy typu 300 złotych na rękę.
  • ~byczek Fernando
    (2019-09-12 14:25)
    Po wyborach likwidacja KRUS i włączenie rolników do systemu zusowskiego na normalnych zasadach. Brawo PiS - NARESZCIE !