Policjantów czekają duże zmiany. Zamach na wolność związkową to początek większej rewolucji?

Wysoko postawieni oficerowie nie będą mogli działać w policyjnym związku. Funkcjonariusze zapowiadają walkę z ustawodawcą we wszelkich międzynarodowych organizacjach. Tymczasem politycy obozu rządzącego nieoficjalnie przyznają, że warto byłoby pomyśleć o analogicznych regułach dla wszystkich zakładów pracy.

wróć do artykułu
  • ~TTT
    (2019-08-09 09:12)
    "Dobra zmiana" działa :)
  • ~Doświadczony ze związkami
    (2019-08-09 09:30)
    Not to PiS idzie droga jaką szli komuniści , rozczłonkowanie związków zawodowych , umieszczenie w ich szeregach swoich" spowoduje w nich brak jedności i jednego kierunku działania. Karzdy będzie "ciągnął" w swoją stronę , a później powiedzą że uchwały związku są ważne jak uczestniczy w nich conajmniej 50% związkowców w danej jednostce.przy rozczonkowaniu związków tego 50% nigdy nie zobaczycie.
  • ~500 ampułek dla żony
    (2019-08-09 12:19)
    cd dalszy działa reżimu kaczyńskiego i jego degeneratów
  • ~Dark
    (2019-08-09 09:39)
    Akurat związki zawodowe w Polsce to najbardziej skrajna forma rozpasania. Zero pragmatyzmu a tylko ochrona stołków.
  • ~rychu
    (2019-08-09 16:46)
    no, to juz bedzie oficjalnie milicja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jak to bylo - kroczem do socjalizmu !!!!!!!!!!!!!! Jarek i cala reszta choloty z sekty - Polacy wm tego NIGDY nie zapomna !!!!!!!! nigdy nie wybacza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Edek
    (2019-08-09 21:28)
    CANALIA chce niepokornych związkowych policjantów...złapać za TWARZ...i politycznie ubezwłasnowolnić ... - decyzyjne KNURY...już otrzymały polecenia po linii administracyjnej...
  • ~hgfd
    (2019-08-09 11:25)
    PIC PIC I NĘDZA OBUDZIŁ SIE POLAK
  • ~ula
    (2019-08-09 11:22)
    CYRK POLICJANCI OBUDZILIŚCIE SIE A WASI KOLEDZY Z INNYCH LAT ******* BO OBCJA NIE TA DALEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~kapral koko
    (2019-08-10 00:08)
    W koncu ktos chce chwycic kulsonow za twarz...
  • ~Daro
    (2019-08-09 16:21)
    Związki to była fikcja sterowana przez przełożonych
  • ~Zks
    (2019-08-11 08:19)
    I bardzo dobrze. Związków zawodowych i apolitycznej policji wam się zachciało kulsony. Nie ma w Polsce demokracji i państwa prawa to nie będzie związków. Dlatego pały w łapy i na ulice gonić wrogów kaczyzmu i bronić jedynej słusznej siły przewodniej. Kto więcej wypałuje i zaaresztuje wrogów pisbolszewizmu temu szybki awans i nagrody. Więc będzie gites
  • ~Krawężnik
    (2019-08-10 08:26)
    Trzeba chociaż trochę znać się na "robocie policyjnej" Panowie Komentatorzy. Wprowadzona zmiana jest bardzo dobra i korzystna dla szeregowych policjantów. Dosyć kacyków związkowych, pseudopolicjantów od zawsze na ciepłych posadkach, nietykalnych pasibrzuchów. Dbających tylko o własne interesy i bogate wyjazdy szkoleniowe. Może w końcu związki zaczną reprezentować policjantów wykonawczych, pracujących na ulicy a nie fotelarzy.
  • ~W
    (2019-08-10 05:33)
    O upolitycznienie służby tu idzie i powołanie ZZ który politycznie będzie się zgadzał zawsze z ministrem.
  • ~qwerty
    (2019-08-09 20:34)
    Wszyscy wiemy , że Kaczyński ma dobre (niestety) geny , ale jest śmiertelny , jak każdy ... Trzeba czekać ...
  • ~MJa
    (2019-08-10 14:26)
    służby mundurowe powinny mieć taki system emerytalno-rentowy oraz pomocy medycznej jaki jest w USA lub WB ze wszystkimi tego konsekwencjami np utrata świadczeń gdy osoba działała przeciw regulaminowi lub państwu
  • ~NOR
    (2019-08-10 14:31)
    Bardzo dobra decyzja ! Do tej pory to byla jak mafia policyjna . Jesli general lub inny mianowany oficer mogl nalezec do zwiazkow , to byla paranoja .
  • ~joł
    (2019-08-09 22:53)
    Obniżyć im chorobowe do 50 % i wystarczy nie będą chorować.
  • ~Pasi mi to
    (2019-08-10 21:40)
    No to już wiadomo, po której stronie staną policjanci, kiedy nastanie czas „podziękowania” Kaczystom za ich występy.
  • ~Andrew66
    (2019-08-10 03:08)
    hBardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~sdfds32234