AAAgencja pracy szuka ratunku. Kryzys w branży jest już tak poważny, że niektórzy rejestrują działalność na Ukrainie

| Aktualizacja:

Zakładanie działalności za granicą lub oferowanie outsourcingu zamiast pracy tymczasowej – tak agencje zatrudnienia próbują walczyć z kryzysem, jaki dosięgnął ich branżę.

wróć do artykułu
  • ~frankch
    (2019-07-24 23:44)
    Bogu dzięki
  • ~jaity
    (2019-07-25 01:14)
    No i niech znikają stąd ci specjaliści od wyzysku.
  • ~ABP
    (2019-07-25 07:44)
    Agencje pracy to była patologia wykorzystująca trudną sytuację ludzi pozostających bez źródeł utrzymania. Niech znikną, nikt po nich płakał nie będzie.
  • ~Fox Mulder
    (2019-07-25 09:30)
    Nie martwi mnie to szczególnie. Takie "firmy" powinny być odwiedzane przez mundurowych o godz. 6.00 rano z okrzykiem "Gleba!", ciach łapska w tył, kajdanki i wylot za kraty. Od zarządu do szeregowca! Karać powinno ich się na równi z innymi pijawkami, darmozjadami i lichwiarzami (np. tymi od chwilówek)... Żerują na ludzkim nieszczęściu i żywią się nim, więc likwidacja w sposób pokazowy jak najbardziej na miejscu.
  • ~Pablo
    (2019-07-26 10:33)
    Firmy oraz agencje pracy niech wynoszą się na Ukrainę , razem z ukraińcami
  • ~Pola
    (2019-07-26 15:34)
    Era niewolnika się skończyła jest teraz era pracownika.
  • ~reksiak
    (2019-07-28 12:51)
    PAŃSTWO TEORETYCZNE. Polskie firmy - teileprofi24h_abs_gmbh, mixelectrocar24h, autoteilekfz-idczak, speedautot, 2ndparts_de, multibrandgroup, autoexpert24h, automeister24h, www_teilemania_de, rotetulpen2018, autoteile24h2018 - działają w POLSCE a podatki płacą w NIEMCZECH. Jakoś tej dziury podatkowej nikt nie zatyka. Tylko te parę firm lekko wyprowadza za granicę ok 1 miliona miesięcznie. Na naprawę limuzyn rządowych jak znalazł. Problem jest poważny. Podobne firmy powstają jak grzyby po deszczu, a urząd skarbowy śpiii
  • ~adi