700 plus? Premier Morawiecki: To projekt, którego nie zapowiadaliśmy [WIDEO]

| Aktualizacja:

W 2020 r. płaca minimalna wynosić będzie 2450 zł. To wzrost o 700 zł od początku naszych rządów. To projekt, którego nie zapowiadaliśmy, a z którego jesteśmy dumni. To nasze 700 plus – podkreślił premier Mateusz Morawiecki w nagraniu opublikowanym we wtorek na Twitterze.

wróć do artykułu
  • ~Zorro
    (2019-06-11 17:45)
    Jeśli ktoś myśli że płace można windować bez oglądania się na możliwości przedsiębiorstw, bo przecież "bezrobocie jest niskie" to powinien wiedzieć, że wskaźniki bezrobocia są w Polsce kompletną fikcją. Poza systemem i statystykami pozostaje KILKA MILIONÓW ludzi w wieku produkcyjnym.
  • ~jarek
    (2019-06-11 17:55)
    Pleć Pleciugo, byle długo. Na ile MILIARDÓW zadłużysz NAS WSZYSTKICH?!!!
  • ~Karmen
    (2019-06-11 17:44)
    Co tam 700 zł. Panie premierze daj pan 1000 zł. Pół Polski pana będzie wielbić. W pomnikach pan wyprzedzi papieża.
  • ~Zepp
    (2019-06-11 18:20)
    Przecież Pinokio to nie ty płacisz tylko pracodawcy
  • ~mkk
    (2019-06-11 17:49)
    Ja tam jestem dobre panisko. Przebijam. Daję 900 PLUS. A nawet 1100 Plus. Zresztą, co się będę powściągał: 2 patole i trzy plusy. No i co, głupio wam? Lepszy jestem...
  • ~Bankier
    (2019-06-11 18:03)
    Zastaw sie a postaw sie, no bo panstwo juz na bilion zlotych zadluzone. No to wpjerjot?
  • ~Szyba
    (2019-06-11 17:56)
    Z nie swojego łatwo się daje ! A zlecenia raz są a raz niema ........ale skąd o tym możne wiedzieć bankier historyk !?
  • ~kar
    (2019-06-11 17:51)
    Przyjdzie Rycho, Grzechu , Zdzicho i zrobią wreszcie porządek z tym rozdawnictwem.
  • ~zyzio
    (2019-06-11 17:47)
    czemu nasz gwiazdor nie powiedział ile z tego ma państwo? Od samego pracownika ok. 200zł nie licząc składek płaconych przez zatrudniających. Podnoszenie płacy minimalnej to dobry interes dla budżetu, gorszy dla społeczeństwa. Rzeczywistość nie jest czarno-biała panie premierze, aby się o tym przekonać wystarczy mówić prawdę, czyli pokazać plusy i minusy.
  • ~77
    (2019-06-11 17:38)
    Taki egzotyczny nos :)
  • ~Basta
    (2019-06-11 18:56)
    Te konie które najlepiej ciągną ,najwięcej batów dostają,analogia do małych firm,które najwięcej do budżetu wnoszą,a ciągle im się podwyższa koszty pozyskania dochodu.
  • ~becia
    (2019-06-11 20:00)
    Ile z tego daje rząd? Tyle ile wynosi wartość 1 żebra, zero. Cieszcie się przedsiębiorcy, zapłacicie więcej
  • ~nierób
    (2019-06-11 21:21)
    My nieroby z Polski żądamy 800 zł + na pierwsze dziecko i 1000+ na dugie , to bedzie sprawiedliwie bo 500+ to ochłapy , a nam Polakom sie poprostu należy
  • ~aferaknf
    (2019-06-11 20:58)
    Przed wami Morawiecki koniec gospodarki i koniec Polski. Przy drugiej kadencji Kaczyńskiego wysoko wykwalifikowani specjaliści wyjadą z kraju, bo mogą, bo dla nich to będzie jak stan wojenny. Oni chcą praworządności, przestrzegania konstytucji i rozdzielenia stanowiska prokuratora generalnego od ministra sprawiedliwości. Tego PiS im dać nie może. Specjaliści wyjadą po wolność na Zachód Europy, nie będzie lekarzy. Bez specjalistów nie ma gospodarki. Bez gospodarki nie ma państwa. Gratulacje, brawo PiS!
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-06-11 23:32)
    Nie pozwólmy, żeby PiSbolszewicki reżim rozdawał kiełbasę wyborczą ciemnocie i śmierdzącym leniom za nasze ciężko wypracowane pieniądze !!!
  • ~Edek
    (2019-06-11 22:19)
    Czekam kiedy tej rządzącej nami schizofrenicznej bandzie...skończą się...NASZE pieniądze... i jakie będą tego skutki... - myślę...że dowiemy się tego już...na jesieni...
  • ~super
    (2019-06-11 18:59)
    Bardzo dobrze. Dzięki rządom PiS nareszcie ludzie zarobią. Oby tak dalej.A malkontentom życzę wszystkiego naj....Pamiętajcie kiedy sie odpowiedzialnie i dobrze rządzi jest dobry podzial dóbr.
  • ~Duduś
    (2019-06-11 21:54)
    Moją firmę przenoszę 6 km dalej. Česki Tešin. I cmok maju żopu pa lancie.
  • ~pedro
    (2019-06-11 19:00)
    Opozycja lamentuje na temat konstytucji, Unii innych bzdurach, a rząd robi swoje. Każdy rozsądny Polak widzi, że jest dużo lepiej niż było i trzeba to kontynuować.
  • ~Adaś
    (2019-06-11 19:39)
    Bardzo dobrze. W końcu widać że polskie pieniądze mogą pracować w Polsce. Takie zmiany mi się podobają.

Może zainteresować Cię też: