700 plus? Premier Morawiecki: To projekt, którego nie zapowiadaliśmy [WIDEO]

| Aktualizacja:

W 2020 r. płaca minimalna wynosić będzie 2450 zł. To wzrost o 700 zł od początku naszych rządów. To projekt, którego nie zapowiadaliśmy, a z którego jesteśmy dumni. To nasze 700 plus – podkreślił premier Mateusz Morawiecki w nagraniu opublikowanym we wtorek na Twitterze.

wróć do artykułu
  • ~Dm 2
    (2019-06-22 13:28)
    Pomimo moich protestów, Moravietzky dalej wyciąga pieniądze z mojej kieszeni aby kupować głosy leniwych meneli. Zapewne to jest robione na polecenie Jarosława Ilicza Kain Katchynskyego, lesera, kochającego inaczej z ambicjami dyktatora średniego europejskiego kraju z długiem przekraczającym bilion zł. czyli Grecja II.
  • ~Rysiek
    (2019-06-22 04:34)
    Przejedzą całą Polskę, te mamuśki z bachorami !
  • ~Kobra
    (2019-06-22 04:31)
    To rozdawanie poeniędzy źle się skończy. 500+, 700+. ile w końcu tych plusów ? Baza "Trump", miliardy na bezsensowne zbrojenia. Kiedyś, ktoś za to zapłaci !!!
  • ~Snake
    (2019-06-22 04:16)
    A wkrótce do Iranu, razem z USA i Izraelem, to w końcu nie wiem ilu tych żołnierzy pójdzie: 500+ czy też 700+ ? Panie premierze, Polacy czekają na odpowiedź !
  • ~dyzio
    (2019-06-16 08:30)
    lze jak morawiecki
  • ~amoniak
    (2019-06-15 07:01)
    a wam psełdo bizmesmeni zawsze mało.zwiń interes i tyraj na etacie za 2250.
  • ~chrześcijaństwo
    (2019-06-14 08:13)
    M M czyli jak dorobić się na wierze ? Po prostu wierzę w działki nabyte ,że będą dobrze zbyte .Franciszek zmienił ale to inaczej brzmi . Ale co tam on nie jest papieże Polakiem .
  • ~ik
    (2019-06-13 21:47)
    dziwie się premierowi ze nie pomoze ojcu w splacie długu jest scigany a przytym chory to powinność syna
  • ~Roma
    (2019-06-13 15:26)
    Trole opłacane przez PIS już są aktywni i masowo wyleżli na forum i biją masło.
  • ~AJAX
    (2019-06-13 15:18)
    Zbliżają się wybory, trzeba Polaków ogłupić żeby wygrać za wszelką cenę, a potem pokażą nam środkowy palec. Głupi Naród wszystko kupi co jest związane z kasą, tylko pózniej oddadzą więcej niż dostali, a cwaniacy z PIS-u się obłowią i zabezpieczą sobie przyszłość i całej swojej rodziny.
  • ~vp
    (2019-06-13 08:55)
    Chyba dostał dobrą cenę za działki bo ględzi co mu ślina na język przyniesie . Wolacy ale się dorobiliście pierwszego pie....rd o ły.
  • ~Szeregowy
    (2019-06-12 23:17)
    Świetnie, docenienie osób ciężko pracujących na ten kraj trzeba docenić. Niestety nie każdy polityk to potrafi ale na Morawieckiego można liczyć.
  • ~Emil
    (2019-06-12 22:47)
    brawo dla premiera za takie posunięcie. Stawka minimalna powoli wzrasta, stopniowo będziemy zbliżać się do innych krajów Unii. A to chyba dobrze?
  • ~viki
    (2019-06-12 21:42)
    I tak się robi dobrą politykę gospodarczą :) Szacun!
  • ~drogoz
    (2019-06-12 21:36)
    Uważam, że trzeba oddać Morawieckiemu że faktycznie dba o ludzi.
  • ~elek
    (2019-06-12 21:23)
    Morawiecki to najlepszy premier. Świetnie reaguje na sytuacje na rynku i umie dbać o gospodarkę.
  • ~Qwerty
    (2019-06-12 20:35)
    I tyle było bełkotu o drugiej Grecji, o rozdawnictwie, o spadającej koniunkturze, a ta gospodarka dalej nie chce upaść. Przecież to nic innego jak inwestowanie w to co nas uratowało przed kryzysem, czyli popyt wewnętrzny. To dlatego gospodarka się rozwija mimo spadku koniunktury.
  • ~nina
    (2019-06-12 20:18)
    Panie Morawiecki ,to nie rzad ,ani pan nie placi,placa przedsiebiorcy,to na nich spadna wyzsze place,wyzsze skladki,podatki,tak sie sklada ze rzad nikomu nic nie daje,to my ze swoich podatkow utrzymujemy rzad,tysiace urzednikow,to my jestesmy waszymi pracodawcami,niech pan o tym pamieta ,to my pana,ministrow,poslow i cala watahe politykow i roznej masci urzednikow utrzymujemy.
  • ~gabro
    (2019-06-12 19:41)
    Morawiecki jak zawsze pro ludzko. To się chwali!
  • ~Zahra
    (2019-06-12 18:23)
    cieszę sie, że nasz rząd troszczy się o swoich obywateli. Nigdy nie było tak, że coś dostawalismy, poprzednie rządy tylko zabieraly nam pieniądze. Dlatego serdecznie dziękuję premierowi!

Może zainteresować Cię też: