Pensja minimalna wzrośnie. Zobacz, o ile

| Aktualizacja:

2345,59 zł miesięcznie na etacie i 15,30 zł za godzinę na zleceniu - tyle co najmniej będzie musiało wynosić przyszłoroczne minimalne wynagrodzenie.

wróć do artykułu
  • ~Emigrant
    (2019-05-10 09:24)
    Jakim neutralnym programem (Start nie tylko dla wybrańców) możnaby waszym zdaniem zachęcić emigrantów do powrotu do ojczyzny??? Zarobkami nie da się sterować. Kto chce pracować za minimalną stawkę?
  • ~grun, to umieć rządzić
    (2019-05-09 11:44)
    Towarzyszszko Szydło i inni komisarze ludowi PiS! Wasz genialny akt dobrodziejstwa wobec plebsu oznacza nic innego, jak coroczną podwyżkę składek ZUS.
  • ~II Międzynarodówka socjalistyczna
    (2019-05-09 11:34)
    Gospodarka sterowana jedyna umiejętnościa rządzących nami synów komuny, ewntualnie synów z rodzów komuno-solidaruchowych budowniczych PRL i Polski poczerwcowej 89 r.. Cokolwiekby nie wymyslili, wszystko weźmie w łeb, bo prześcigają sie w napełnianiu sobie kieszeni. Podniesienie minimalnej płacy stanowi akt ich ustępstwa, bo liczace się w kraju firmy są ich biznesami. (w układach politycznych). Natomiast narzucanie niewielkim firmom obowiązku podnoszenia płac wykańcza te firmy. Bo jest tak, że dziurawego wiadra nikt nie napełni. Tak obsiedli polską dojną krowę ludzie sceny politycznej. Tysiące etatów, stanowisk, nieźle lub wysoko płatnych dla swoich. Nie ważne, czy potrzebne stanowisko, czy nie. Więc nie padnimajsa raboczij narod, a dymajsa raboczij narod. Na takie coś przerobili Polaków ich wybawcy od komuny i... ojczyzny.
  • ~Pola
    (2019-05-09 11:30)
    Jestem opiekunem osoby niepełnosprawmej dorosłej aby otrzymać620 zł.nie mog€ przekroczyć 780 ma osobę .to nie jest sprawiedliwe Kto wyżyje.za taką sumę przez miesiąc. Jak przekroczysz to zabiora nawet tą głodową.zapomogę.Powinni znieść ten limit.Po prostu płakać się chce opiekunowie dzieci nie mają tego problemu .Czym my dorośli się różnimy .Nie ma sprawiedliwości
  • ~Nauczyciel
    (2019-05-09 10:27)
    HURRA, NAUCZYCIELE BĘDĄ WIĘCEJ ZARABIAĆ!!!!
  • ~Anka 9 05 2019
    (2019-05-09 07:34)
    A kiedy w końcu wróci :dodatek stażowy: nasz wypracowany i przestanie być wliczany do podstawy może Rząd by też o tym pomyślał.
  • ~Antybaran !!
    (2019-05-09 06:55)
    Polacy to ****** ktore mysla ze samo przyjdzie. Place powinny byc by srednio o conajmniej 70-100% wyzsze niz sa o becnie !! Pod wzgledem rozwoju i PNB Polska juz dzisiaj przegonila szereg krajow w Europie w ktorych place sa wieksze !! Ale o place trzeba walczyc, samo nie przyjdzie !! Place nauczycieli czy fysioterapeltow sa skandalicznie niskie !! tylko ze oni walcza a wy inni zamiast ich krytykowac walczcie o swoje !!
  • ~alli
    (2019-05-09 05:32)
    Za PO trzeba było jechać do pracy do Niemica bo nie mieli siły roboczej, więc w Polsce podnosili płace o grosze żeby się opłacało wyjeżdżać.
  • ~Gregor Dordmund
    (2019-05-08 21:55)
    KUUUURWa!!!! nareszcie. Wracam do Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z rfn
  • ~Bodex
    (2019-05-08 21:22)
    Płaca minimalna powinna wynosić co najmniej 50% lub 51% pensji średniej krajowej a nie jak teraz chyba 40%. Wtedy może nie byłyby potrzebne dodatki typu 500+ itp.
  • ~????????????/
    (2019-05-08 21:15)
    A za ile był te szparagi u Niemców ??????????? O których wiedzieli tylko wybrani.

Może zainteresować Cię też: