Biedni pracujący. Harują, lecz nie stać ich na jedzenie i leki

Harują, lecz nie stać ich na jedzenie i leki. Nawet od 4 do 10 proc. pracujących Polaków żyje w ubóstwie.

wróć do artykułu
  • ~z PIS
    (2019-02-02 13:39)
    XXI wiek Europa niewolnictwo za przyzwoleniem.1600 zł bieda i ubóstwo
  • ~niewolnica dinozaura
    (2019-02-01 12:41)
    Artykuł o niczym, wszyscy o tym wiemy, że jakiś tam % ludzi jest w dołku i to na całym świecie.
  • ~Andy
    (2019-02-02 07:42)
    Najważniejsze aby rządzący mieli luksusy, premie i dodatki bo im się należy. Biały Anioł ogranicza dostęp do lekarzy skutecznie realizując eutanazje społeczeństwa. ZUS za przejście w czerwcu na emeryturę, okradł mnie zgodnie z prawem na 300 - 400 zł. Jest gorzej niż za komuny, choć obecnie rządzący robią wszystko aby wróciła. Wpiszcie na googlu - co powiedział Rajmund Kaczyński o swoich synach bliźniakach, a dowiecie się o nich prawdy.
  • ~ja tez
    (2019-02-02 00:02)
    i co z tego. biedaki mają zdychać... czekam aż będziemy uciekać do Afryki szukać lepszego życia
  • ~Szeryf
    (2019-02-01 09:54)
    Dlatego w Polsce każdy powinien mieć broń. Ludzie pracy muszą być chronieni przed patologią
  • ~Wera
    (2019-02-02 10:59)
    To ja mam pomagać nierobom.kobietom które wychowały tylko jedno dziecko i całe życie nie robiły .a ja urodziłam troje dzieci wychowałam jak Bóg przykazał wszyscy pracują na tych nierobów. Iprzepracowałam 40l at mając 1500 emerytururyi po co mi było wstawać o 3 nad ranem gotować i szykować jedzenie dzieciom do szkoły . .niech teraz głodują mamusie. Leżały do góry du.pą i tylko bajami się zajmowały. Jeżeli rząd chce pomagać takim osobom to po co pracować. Lepiej nie robić i tyle samo kasy dostanie taką osoba co ciężko pracująca.
  • ~Proboszcz Bigoss
    (2019-02-05 03:54)
    Ważne aby Biskupi byli Syci i Bogaci!
  • ~Hyt
    (2019-02-01 20:59)
    NO NIESTETY TA NACJA OKRADA SIE WZAJEMNIE. CHLOP MA ZA SWINIE 2 ZL/KG A JABLEK SIE NIE OPLACA.
  • ~Socrates
    (2019-02-01 21:16)
    PROBLEMEM TEGO KRAJU JEST TO ZE JEGO ARCHITEKTURA OPARTA JEST WCIAZ NA SOWIECKIM SYSTEMIE WSZCZEPIONYM PO 1945 ROKU. SKORE NA TWARZY ZMIENIAJA, ALE ORGANY TE SAME.
  • ~Stolarz
    (2019-02-02 20:21)
    To skutki okrągłego mebla.
  • ~blee
    (2019-02-01 08:51)
    Jeśli nie chce wydawać na leki to pracodawca musi zapewnić temu panu z obrazka rękawice, bo zużyty olej samochodowy jest mega toksyczny.
  • ~co sobie POużuwał to jego a ręka się trzęsie
    (2019-02-02 11:09)
    grunt ze jurnemu Stefanowi i jemy POdobnym starcza.
  • ~xxl
    (2019-02-01 10:53)
    Niestety, widać tu też inne problemy: pani od studiów podyplomowych z biologii i chemii powinna była najpierw spojrzeć na ogłoszenia, na jakie zawody w okolicy jest popyt i przekwalifikować się zgodnie z zapotrzebowaniem. Głupia nie jest, skoro zrobiła takie studia. Pan taksówkarz z trudem utrzymuje rodzinę, ale żona musi palić papierosy i muszą mieć dzieci?! Pani od dwójki dzieci - gdzie alimenty? Czy ci ludzie w ogóle MYŚLĄ? Reszta, cóż... szkoda mi ich. Zwłaszcza ochroniarza, który mógł zamarznąć.
  • ~e
    (2019-02-02 00:08)
    A nadal chcemy sprawdzać mnóstwo pracowników z innych krajów? I nadal każdego stać na wrzucanie pieniędzy do puszek dla wiadomego pana? Coś tu nie pasuje.
  • ~dindon
    (2019-02-02 08:59)
    Artykuł godny Karola Marksa. Jeżeli ktoś chce zostać tym politykiem, aktorem itd. droga otwarta, nie trzeba już pochodzenia aby osiągnąć sukces. A jeżeli ktoś potrafi tylko opiekować się parą starych Niemców lub kopać rowy, to zarabia właśnie te najniższe pieniądze.Wzbudzić zawiść do ludzi którzy są bogatsi, taki jest cel tego artykułu. To tak jak pokazać gołą babe w reklamie, nastawione na najniższe instynkty.
  • ~Walonek
    (2019-02-02 22:47)
    Takie to wszystko dziwne , dziwny jest ten Świat / Czesław Niemen / A,le zastanawiam się nad tym , kto jest za ten stan rzeczy odpowiedzialny ? .Do sukcesu , jest dużo chętnych , do odpowiedzialności ich brak .
  • ~Z
    (2019-02-03 07:33)
    W POLSCE pracodawcy to nienasyceni ,bezwzgledni wyzyskiwacze.
  • ~Rozum
    (2019-02-01 09:39)
    W glowie sie nie miesci a kiedys bylem taki sam..biedak za to teraz 😍ii zycie jest piekne...mysle ze wyszedlem z biedy bezpowrotnie lecz musze owazac
  • ~jarek
    (2019-02-02 10:09)
    Sądzę, że nawet 10-15%, bo to jest właśnie główny "elektorat" PiS. :(
  • ~Alka
    (2019-02-11 21:28)
    Szczerze? Ja też pracuję, a jakoś czasem ciężko od pierwszego do pierwszego. Zastanawiam się nawet nad jakąś pożyczką, bo ten miesiąc pomimo tego, że krótszy, to daje w kość. Ktoś z Was wie, gdzie szybko dostanę gotówkę.

Może zainteresować Cię też: