Biedni pracujący. Harują, lecz nie stać ich na jedzenie i leki

Harują, lecz nie stać ich na jedzenie i leki. Nawet od 4 do 10 proc. pracujących Polaków żyje w ubóstwie.

wróć do artykułu
  • ~ant
    (2019-02-01 13:14)
    Dawniej KOMUNISTA dziś latyfundysta !! wczoraj był szoferem dzisiaj MILIONEREM!!Kto taki??? k.. i f... Oni POtrafili złapać wiatr historii w swoje żagle!!! za ich UWŁASZCZENE odPOwiada NADZWYCZAJNA KASTA!!!, KTÓRA W konstytucji ma zawarowane nadzwyczajne apanaże!!
  • ~Hyt
    (2019-02-01 20:59)
    NO NIESTETY TA NACJA OKRADA SIE WZAJEMNIE. CHLOP MA ZA SWINIE 2 ZL/KG A JABLEK SIE NIE OPLACA.
  • ~Socrates
    (2019-02-01 21:16)
    PROBLEMEM TEGO KRAJU JEST TO ZE JEGO ARCHITEKTURA OPARTA JEST WCIAZ NA SOWIECKIM SYSTEMIE WSZCZEPIONYM PO 1945 ROKU. SKORE NA TWARZY ZMIENIAJA, ALE ORGANY TE SAME.
  • ~ja tez
    (2019-02-02 00:02)
    i co z tego. biedaki mają zdychać... czekam aż będziemy uciekać do Afryki szukać lepszego życia
  • ~e
    (2019-02-02 00:08)
    A nadal chcemy sprawdzać mnóstwo pracowników z innych krajów? I nadal każdego stać na wrzucanie pieniędzy do puszek dla wiadomego pana? Coś tu nie pasuje.
  • ~polakfbg
    (2019-02-02 07:38)
    za to coraz więcej pracowników z Bangladeszu.Ukraincy nie chcą już pracować za 3 euro do godzine. Polscy biznesmeni z pomocą politykow siegaja po pracowników z 3 swiata aby nie podnosić zarobkow chodz do polowy tego co zarabia Niemiec. Dlaczego bogate kraje chronią swój rynek pracy a my sciagamy pracowników z najbiedniejszych krajów swiata
  • ~Andy
    (2019-02-02 07:42)
    Najważniejsze aby rządzący mieli luksusy, premie i dodatki bo im się należy. Biały Anioł ogranicza dostęp do lekarzy skutecznie realizując eutanazje społeczeństwa. ZUS za przejście w czerwcu na emeryturę, okradł mnie zgodnie z prawem na 300 - 400 zł. Jest gorzej niż za komuny, choć obecnie rządzący robią wszystko aby wróciła. Wpiszcie na googlu - co powiedział Rajmund Kaczyński o swoich synach bliźniakach, a dowiecie się o nich prawdy.
  • ~zaq
    (2019-02-02 07:51)
    to samo dzieje sie w woj slaskim posrednik na posredniku 2000 z hakiem pracodawcy uwazaja za super zarobki
  • ~stary
    (2019-02-02 08:57)
    Jest prosta prawda , "kiedy jeden je więcej drugi musi jeść mniej " jak paniusia od wizerunku zarabia 60 tyś na miesiąc a gadający głupoty w TVN 100 tyś na miesiąc to ktoś musi żyć za 1000 lub mniej .
  • ~dindon
    (2019-02-02 08:59)
    Artykuł godny Karola Marksa. Jeżeli ktoś chce zostać tym politykiem, aktorem itd. droga otwarta, nie trzeba już pochodzenia aby osiągnąć sukces. A jeżeli ktoś potrafi tylko opiekować się parą starych Niemców lub kopać rowy, to zarabia właśnie te najniższe pieniądze.Wzbudzić zawiść do ludzi którzy są bogatsi, taki jest cel tego artykułu. To tak jak pokazać gołą babe w reklamie, nastawione na najniższe instynkty.
  • ~jarek
    (2019-02-02 10:09)
    Sądzę, że nawet 10-15%, bo to jest właśnie główny "elektorat" PiS. :(
  • ~Wera
    (2019-02-02 10:59)
    To ja mam pomagać nierobom.kobietom które wychowały tylko jedno dziecko i całe życie nie robiły .a ja urodziłam troje dzieci wychowałam jak Bóg przykazał wszyscy pracują na tych nierobów. Iprzepracowałam 40l at mając 1500 emerytururyi po co mi było wstawać o 3 nad ranem gotować i szykować jedzenie dzieciom do szkoły . .niech teraz głodują mamusie. Leżały do góry du.pą i tylko bajami się zajmowały. Jeżeli rząd chce pomagać takim osobom to po co pracować. Lepiej nie robić i tyle samo kasy dostanie taką osoba co ciężko pracująca.
  • ~co sobie POużuwał to jego a ręka się trzęsie
    (2019-02-02 11:09)
    grunt ze jurnemu Stefanowi i jemy POdobnym starcza.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-02 12:50)
    Odciac fundusz na kosciol i odrazu beda pieniadze !! Polski kosciol kosztuje ponad 20 BILLION rocznie !!!!
  • ~z PIS
    (2019-02-02 13:39)
    XXI wiek Europa niewolnictwo za przyzwoleniem.1600 zł bieda i ubóstwo
  • ~Stolarz
    (2019-02-02 20:21)
    To skutki okrągłego mebla.
  • ~Walonek
    (2019-02-02 22:47)
    Takie to wszystko dziwne , dziwny jest ten Świat / Czesław Niemen / A,le zastanawiam się nad tym , kto jest za ten stan rzeczy odpowiedzialny ? .Do sukcesu , jest dużo chętnych , do odpowiedzialności ich brak .
  • ~Z
    (2019-02-03 07:33)
    W POLSCE pracodawcy to nienasyceni ,bezwzgledni wyzyskiwacze.
  • ~Jac
    (2019-02-04 15:18)
    "jak jeździłem, tak cały czas jeżdżę na bazarek, żeby kupić tanie papierosy dla żony" - czyli żona wydaje min. 2000 zł rocznie na papierosy, a zyją w biedzie
  • ~Proboszcz Bigoss
    (2019-02-05 03:54)
    Ważne aby Biskupi byli Syci i Bogaci!

Może zainteresować Cię też: