Biedni pracujący. Harują, lecz nie stać ich na jedzenie i leki

Harują, lecz nie stać ich na jedzenie i leki. Nawet od 4 do 10 proc. pracujących Polaków żyje w ubóstwie.

wróć do artykułu
  • ~smutna prawda
    (2019-02-01 08:42)
    A inni żyją w obrzydliwym luksusie. T to byli "proletariusze"...;)
  • ~Bieltizer
    (2019-02-01 08:43)
    do czego doprowadzają socjaliści! Tylko krUl!
  • ~blee
    (2019-02-01 08:51)
    Jeśli nie chce wydawać na leki to pracodawca musi zapewnić temu panu z obrazka rękawice, bo zużyty olej samochodowy jest mega toksyczny.
  • ~feegeg
    (2019-02-01 08:55)
    Hanna Krall miała rację. "To ludzie ludziom zgotowali ten los". I kiedyś za to odpowiedzą, niestety.
  • ~i to zaraz !
    (2019-02-01 08:56)
    Bo w Polsce kapitalizm oznacza feudalizm, tak bylo w czasach chlopa panszczyznianego i zawsze, w czasach szlacheckich, przedwojennych, szlachta i chlop w ziemiance. Biedni ludzie. Podniesc podatki dla bogatych i dac ubogim rodzinow w Polsce !!!
  • ~tor
    (2019-02-01 08:56)
    Za to inni nie muszą pracowac a zyją jak lordowie i przez 30 lat nie ma takich którzy zainteresowli bysie SKĄD człowiek zarabiający nawet 10 tys ma majatek wart miliony . Pamietam sprawę p P byłego prezydenta . Wygrałem w Kasynie sprzedałem coś tam w antykwariacie a antykwariusz wtedy już nie żył . Inny ma niezliczoną ilośc kont nie wiadomo po cio ,inny daje sobie dzień czasu na zakup działki za milion wartej 20 mln inna kupuje 4 tys akcji za grosze i sprzedaje z 30 krotnym przebiciem chociaż 95 % posiadaczy tych akcji nie mogła tak zrobić bo nie byli zweryfikowani . Ale ogólnie w POLSCE wszystkie przepisy skarbowe są OK Najwazniejsze ze pani w kiosku nie odprowadziła 3 gr VAT -u czy pan od żarówki dostał 10 zł bez opodatkowania Ten co wyprał 2 mln zł dostał małą grzywnę
  • ~er
    (2019-02-01 09:09)
    a tu nagle dziwnym zbiegiem okolicznosci tylu milionerow w Polsce, aktorzy i inni aktorzyny pieciu groszy nie warci z posiadlosciami i palacami, nagle prawie wszyscy poslowie w sejmie z majatkami, prezydenci miast, funkcjonariusze
  • ~pola
    (2019-02-01 09:20)
    duzo jeszcze w polsce jest do zrobienia ---tyle lat -bogacenia sie na miliony niektorych a ludziom placono 2 zl za godzine --czlowiek powinien byc widoczny -ale swiat tego nie widzi -w polsce --zmienia sie -mysle ze dalszy ciag obecnej sytuacji ..zmieni bieg sprawy --wszyscy musza korzystac -zalezy od statutu osoby -ale nikt glodny --by tylko oszusci zlodzieje .rozni zausznicy i sprzedawczyki nie wrocili -by bylo jak bylo
  • ~Rozum
    (2019-02-01 09:39)
    W glowie sie nie miesci a kiedys bylem taki sam..biedak za to teraz 😍ii zycie jest piekne...mysle ze wyszedlem z biedy bezpowrotnie lecz musze owazac
  • ~Szeryf
    (2019-02-01 09:54)
    Dlatego w Polsce każdy powinien mieć broń. Ludzie pracy muszą być chronieni przed patologią
  • ~Kobieta
    (2019-02-01 10:03)
    To się nazywa - współczesne niewolnictwo-.
  • ~Z O R R O do nieuka ~feegeg !
    (2019-02-01 10:19)
    ~feegeg !!! Gdzieś ty PObierał nauki i kiedy, PO=lactwo produkuje POprostu nieuków ! Weż sobie Zofii Nałkowskiej Medaliony i napierw sobie POczytaj a POtem zabieraj głos publicznie, skąd się wzięły takie nieuki ala kopaczowo ?
  • ~autor1
    (2019-02-01 10:28)
    To konsumenci decydują kto prace ma a kto nie. Sami sobie to robicie rodacy. Jak się kupuje z importu to się czyta takie artykuły. Pewnie jesteście z siebie dumni. Uczcie się od innych krajów jak to się robi.
  • ~feegeg Do Z O R R O
    (2019-02-01 10:45)
    Trollu, to ogólnie było. Jak nie rozumiesz, to się nie afiszuj. Bo wyjdziesz jak Kopacz na dinozaurach.
  • ~xxl
    (2019-02-01 10:53)
    Niestety, widać tu też inne problemy: pani od studiów podyplomowych z biologii i chemii powinna była najpierw spojrzeć na ogłoszenia, na jakie zawody w okolicy jest popyt i przekwalifikować się zgodnie z zapotrzebowaniem. Głupia nie jest, skoro zrobiła takie studia. Pan taksówkarz z trudem utrzymuje rodzinę, ale żona musi palić papierosy i muszą mieć dzieci?! Pani od dwójki dzieci - gdzie alimenty? Czy ci ludzie w ogóle MYŚLĄ? Reszta, cóż... szkoda mi ich. Zwłaszcza ochroniarza, który mógł zamarznąć.
  • ~Korwin Mike
    (2019-02-01 11:07)
    Prawie wszyscy poslowie w polskim sejmie sa nagle milionerami, a kiedys nimi nie byli, np. taki pan Korwin Mike o wygladzie wypisz wymaluj szlachcica z wasem nagle multimilioner. dac mu szable i bez charakteryzacji moze grac w Ogniem i Mieczem. Arogancki gupi wielki zwolennik bezwzglednego kapitalizmy. Moze ktos by sie przygladna blizej skad pan Korwin Mike ma te pieniazki, czy je zrobil ??? bardzo watpie
  • ~Fetysz
    (2019-02-01 11:17)
    Wziasc przykład z prezesa spisu kredyt z banku w euro na nie swoją nieruchomosc wytransferowac do luxemburga ,albo szydło prosto z kupki do torebki bo im się należy .
  • ~Arno
    (2019-02-01 12:07)
    W całej Europie też nie lepiej, dużo biedy i małe zarobki. Nawet w Niemczech dużo biednych a taki bogaty kraj.
  • ~naftalina i szczaw polany mirabelkom
    (2019-02-01 12:40)
    ZEBY MIEC potrzeba krasc w imie dobra narodu, ludu- faryzeusze tylu bogatych w tym kraju wszystko przez PO-PSL Kwadrat stoł od 1989 r kradnom kopia 1 metr w ziemi naftaliniarze, mirabelki BYLE LUD BYŁ glupi,głupszy
  • ~niewolnica dinozaura
    (2019-02-01 12:41)
    Artykuł o niczym, wszyscy o tym wiemy, że jakiś tam % ludzi jest w dołku i to na całym świecie.

Może zainteresować Cię też: