Ile zarabiają Polacy? W którym regionie płacą najgorzej, a w którym najlepiej? [NAJNOWSZE DANE]

Co siódma osoba zatrudniona w Polsce na umowę o pracę otrzymuje co najwyżej minimalną pensję. Najlepiej płacą na Mazowszu.

wróć do artykułu
  • ~A gdzie związki ?
    (2019-01-08 09:13)
    Czy ludzie nie wiedzą że tylko strajki i protesty dają szansę na lepszą Płacę ? A gdzie związki zawodowe ? Dlaczego ludzie się nie organizują w związkach ? Popatrz na Francje, tam związki zawodowe prawie nie istnieją i co ? Sodoma i Gomora !
  • ~Kiepski
    (2019-01-08 09:25)
    To ja sobie myślę ,że zamiast pracować ,lepiej iść od samego początku na emeryturę . Obniżyli wiek to trzeba z tego korzystać i nie podejmować pracy tylko na emeryturę ! Prawda jaki dobry mam pomysł .
  • ~Polacek
    (2019-01-08 09:48)
    Nalepiej to mom ja co miesiąc z pincet plus dostaje 3500 i z opieki 300 , poza tym siedzę na ławce przed chalupom i licze se auta. Gupie niech pracują , ja nie musze.
  • ~Z PISU
    (2019-01-08 11:08)
    BIEDA I UBÓSTWO.1600 ZŁ NA RĘKĘ.
  • ~Liżecie?
    (2019-01-08 11:11)
    W NBP za sprzedaż lodów nieźle się zarabia.
  • ~BANKOWIEC.
    (2019-01-08 16:16)
    wszyscy podają średnią arytmetyczną ZAROBKÓW! A GDZIE MEDIANA I DOMINANTA? TE TRZY MIARY DAJĄ ODPOWIEDŹ ,ILE ZARABIAMY PO LATACH KOMUNIZMU !
  • ~robotnik
    (2019-01-08 20:05)
    Jeżeli jest minimalne wynagrodzenie to nie może być jeszcze niższe a tym bardziej rosnąć. To wskazuje na lekceważenie prawa i płacenie dużo mniej jak powinni a wzrost o bardzo dużej ilości tak niskich zarobków i tym powinny zająć się służby jak PIP, bo jeżeli mają dane do statystyk to może też i do karania oszustów.
  • ~jak żyć
    (2019-01-08 20:08)
    W Niemczech zasiłek jest większy jak nasza najniższa płaca.
  • ~ajax
    (2019-01-08 22:07)
    W Holandii zasiłek dla bezrobotnych jest niemal dwa razy większy przeliczając z euro na złotówki jak w Polsce pensja minimalna, a koszty utrzymania odkąd PiS zaczął rządzić już niemal się zrównały.
  • ~wsiok Józef
    (2019-01-10 10:34)
    Tak to Bolek ze swymi mocodawcami zadbał o nas - 1459 zł/m-c
  • ~chome
    (2019-01-10 14:54)
    1600 zł na rękę.A ile zostanie na życie po odliczeniu kosztów dojazdów do pracy i innych wydatków .W nowosądeckim takie są umowy,czasami dołożą pod stołem.Milionerów przybywa.Dobrze że parę razy urzędowo zmusili ich do podniesienia minimalnego wynagrodzenia bo by dalej było 1200 zł.Szukają do pracy ale za najniższą a wymagania duże.Wolą Ukrainców.Pracować ciężko i nic z tego niemieć ,beznadzieja.Dlatego takie zarobki jak podają w telewizji szokują.Powinny być duże różnice w zarobkach,ale bez przesady,tak jak w Norwegi.