Od nowego roku ok. 540 zł więcej "na rękę" dla żołnierzy; ponad 300 zł podwyżki dla pracowników cywilnych

| Aktualizacja:

Od 1 stycznia wejdą w życie podwyżki dla żołnierzy i pracowników cywilnych wojska. Średnie uposażenie żołnierzy zawodowych od nowego roku wzrośnie o ok. 540 zł. "na rękę". Pracownicy cywilni wojska otrzymają podwyżki wynagrodzeń o ponad 300 zł.

wróć do artykułu
  • ~genzo
    (2018-12-31 14:08)
    Za co podwyżka, za siedzenie na pupie w koszarach?. Podwyżka owszem ale dla tych którzy walczą , narażają życie, a nie dla nierobów którzy założyli mundury aby mieć wcześniejszą emeryturę.
  • ~xxl
    (2018-12-31 11:47)
    PiS dobrze opłaca wojsko bo czuje pismo nosem że będą protesty jeszcze większe niż dotychczas , no i wiadomo o co chodzi .
  • ~Znawca tematu
    (2019-01-02 12:08)
    Bardzo dobrze jak będzie wojna , to będą składać wypowiedzenia stosunku pracy, a póki co, to będą się bawić za państwowe na sylwestrach i rautach. Tacy to są niestety żołnierze.
  • ~tor
    (2019-01-01 16:47)
    przecież Ci ludzie a przynajmniej 10 % do 20% z nich naraża życie dla nas i Ojczyzny jadąc tam gdzie kiedyś cały świat sie oburzał gdy porządek chcieli zrobić Rosjanie IM się te pieniadze po prostu należą . Przecież emerytury na poziomie 15 tys dla np prokuratorów wojskowych to żałosna sprawa . Jak za to wyzyc p.premierze
  • ~cokroktopis iafera alboSKOKnaKASĘ
    (2019-01-01 14:42)
    To się należało jak micha - to nie jest żadna łaska. Żołnierze zawsze wiedzą, co trzeba zrobić z ... pisem.
  • ~jaś
    (2019-01-01 17:24)
    Nie mam nic przeciw podwyżce! Ale to kolejny błąd PiS! Zamiast wypracować solidny program podnoszenia poziomu życia Polaków mamy kolejny przykład zasypywania dziury piaskiem. Jeszcze parę takich podwyżek i KATASTROFA FINANSOWA! Byłem w Anglii i widziałem, jak to się odbywa w bogatym kraju! Wszyscy otrzymują procentowo taką samą kwotę a podatki są przewidywalne z góry z wyprzedzeniem dwóch lat, a więc można się przygotować i zaplanować. ą u nas chaos !!! Jest Nowy Rok i co? Dalej zgadywanka, jaka Grupa zawodowa wyjdzie na ulicę lub zaszantażuje rząd !!
  • ~Raf
    (2019-01-01 16:58)
    To trzeba było iść do wojska kolego a nie siedzieć na pupie
  • ~KoKo-Spoko
    (2019-01-01 15:41)
    A nauczyciele dalej za bezdurno
  • ~GRU
    (2019-01-01 17:13)
    Od 2011 nie bylo podwyzek.Ile ZMARNOWANYCH szans w Wyborach!!! pisuary NIE Przepuszcza!!! Oczywiscie ,ze podwyzki sie naleza!!! Traf taki ,ze w okolicach Wyborow.ENERGIA bez podwyzki,znowu przypadek.Glodna Kryska chora,Antka prawie nie widac.Wiecej przypadkow, co kilka dni przybedzie!!!
  • ~Pani Jadzia
    (2019-01-01 18:25)
    Jak ja uwielbiam czytac Lewackie Jeki i ich bezsilno -- konwulsyjne POdrygiwania....:)))))))))
  • ~Żołnierz
    (2019-01-02 15:12)
    Mamy 2 stycznia 2019, żadnej podwyżki nie było, właśnie wpłynęły wyplaty. Pozdrawiam
  • ~anonim
    (2019-01-02 18:13)
    Podwyżki nie zauważyłem.... na konto przyszło tyle samo co w grudniu...
  • ~Fg
    (2019-01-06 13:30)
    Caly etat mam w Cerfurze i mam 1600zl na reke chyba pijde do wojska
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-01-03 22:01)
    Bardzo sie z tego powodu ciesze. W koncu beda placic za usluge, a nie jak do tej pory na kreske. W Sylwestra musialam obsluzyc caly pluton na kreske.
  • ~Jarosław Czekolada
    (2019-01-04 19:22)
    Antoni i Misio powinni dostać wielką podwyżkę aby móc spokojnie pić KAKAO
  • ~John
    (2019-01-06 00:01)
    Ciekawe za co ¿nieroby tylko im dawać!
  • ~pani ADA
    (2019-01-07 10:54)
    Wojsku należą się podwyżki bo to nie jest praca lecz służba ,i tak to jest za mało w porównaniu do podwyżek w policji , i do pensji nauczycieli którym jest wiecznie mało, i którzy chcą następnych podwyżek.

Może zainteresować Cię też: