Żołnierze dostaną rekordowe podwyżki, kwotę potwierdziło BBN. Wojsko nie chce rozgłosu w tej sprawie

Od stycznia przeciętne uposażenie żołnierza zawodowego wyniesie 5530 zł brutto. Kwotę oficjalnie potwierdziło Biuro Bezpieczeństwa Narodowego.

wróć do artykułu
  • ~Stary
    (2018-11-13 11:35)
    Wprowadzić roczną służbę wojskową i wcielić kiboli i innych rozrabjaczy wysłać tam gdzie się tocz wojna bo oni chcą walczyć
  • ~Dolas franek
    (2018-11-11 12:41)
    Nikt nikomu nie broni zdać wf i pracowac JW ale jak 10 lat temu słuzyło się za 950 zl to jakoś nikt nie sapał.
  • ~fikol
    (2018-10-18 17:04)
    jak zazdrościcie nam wojskowym to zapraszamy do armii droga wolna jest kilka etatów wolnych przyjzżcie a sami się przekonacie czy jest tak ciekawie i lekko
  • ~pogranicznik
    (2018-10-09 08:54)
    powiem tak kiedyś się ktoś tam na górze obudzi, ale już bd za późno, za co im te podwyżki za siedzenie w koszarach, mało co robienie i nic nie muszą umieć, ani wiedzieć ani się narażać. Porównam do mojej formacji, oni nie muszą jak u mnie leżeć w krzakach przez 8h przy - 10, nie muszą odprawić przez 12h po 500 osób, nie muszą znać z 30 ustaw,a do tego nie mają takiej odpowiedzialności jak ja, po za tym moja służba czy inne mswia dają wpływy do budżetu,a gadanie typu, że wojna to tamto, to puste gadanie bo w razie wojny to wszystkie służby do broni a kto pierwszy do odstrzału Sg bo na granicy. Takie jest moje zdanie
  • ~hipol
    (2018-09-19 19:22)
    Dzis powypowiedzi Pani Gersdorf na pytania dziennikarzy unikała wypowiedzi... Świadczy o jednym! Robiła wszystkich w konia! A tak na prawde to wtyczka Pisowcow!!! Bo nie da sie inaczj tego wytłumaczyc!!!
  • ~autor..
    (2018-09-18 18:59)
    jak to mawiali tow z solidarności, państwo policyjne to takie gdzie mundurowi zarabiają więcej niż nauczyciele.
  • ~kk
    (2018-09-18 18:56)
    niech żyje tow qórdópel, niech żyje partia, nich żyje przyjażń polskojankeska.
  • ~matkaksiedza
    (2018-09-18 18:54)
    reżim musi dbać, aby nowy pilsudski nie zrobił zamachu stanu.
  • ~dip kom
    (2018-09-18 18:19)
    A nauczyciel to G..o
  • ~Jarek
    (2018-09-17 20:24)
    Jak zwykle generał weźmie 1000 podwyżki A szeregowy 100 zł ale procentowo wyjdzie że każdy żołnierz otrzymał po 650 zł....żenada
  • ~Kamaszwznikow
    (2018-09-17 20:07)
    Daremny trud. W razie konfliktu najlepiej przykryć się gazetą. Pieniądze idą w błoto!
  • ~wyklęty Polak
    (2018-09-17 18:56)
    Służą za kasę, nie narodowi. Bronią tych co rozszabrowali Polskę Ludową i napisali ustawy napędzajace im duże pensje. Służą tym co mają w zadku ekonomiczną solidarność z narodem i zdradzili Solidarność Patriotyzm, to wytarzane w ******** słowo w Polsce. Przez tych, w których nie ma nic z niego.
  • ~aborcja solidarności
    (2018-09-17 18:41)
    czyli jak w czasach komuny. Lepsi i gorsi. Gorsi, jak zwykle - chłopi i robotnicy.
  • ~Dffgh
    (2018-09-17 15:50)
    Żołnierze dostaną lada dzień po niedzieli .albo jak się sciepli.
  • ~Fil
    (2018-09-16 20:01)
    Nie chce rozgłosu w tej sprawie??? A h---j mnie to >Ja jako Policjant z 25 letnim stażem nagłośnie to w każdej gazecie. Bo mnie na to stać to czysta kpina!!!!
  • ~Paweł
    (2018-09-16 19:06)
    To każdy może iść do armi , nikt nie broni nikomu. Najlepiej marudzić .!!!
  • ~zuzel
    (2018-09-15 21:27)
    Emerytury niech sami oplacaja. Na wojne i tak wysla poborowych.
  • ~Lysa
    (2018-09-15 20:37)
    W razie konfliktu zbrojnego, żołnierze zwieją pierwsi. Tak jak to było w Gruzji.
  • ~Spostrzegawczy
    (2018-09-15 17:51)
    No cóż, mogą się rządowi bardzo przydać.
  • ~No i po co?
    (2018-09-15 16:35)
    Parafrazujac slowa Jana Nowaka Jezioranskiego. Polska nie ma dzisiaj wrogow. Najwiekszymi wrogami Polakow sa Polacy.

Może zainteresować Cię też: