25 tysięcy osób czeka na polską wizę w New Delhi. Do pracy w Polsce jadą Hindusi, Nepalczycy i Banglijczycy

Nawet 25 tys. osób może oczekiwać na wystawienie wizy z prawem do pracy w Polsce przez ambasadę w New Delhi w Indiach. Polskie firmy, które zrekrutowały pracowników, muszą uzbroić się w cierpliwość.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2018-09-09 21:18)
    Dziesiątki tysięcy Polaków rocznie nadal emigruje z kraju za pracą.Zapowiadanych masowych powrotów rodaków z zagranicy nie ma.Tysiące rodaków z Ukrainy czy Kazachstanu nie możne doczekać się repatriacji, a zamiast tego PiSowski rząd ściąga do Polski miliony Ukraińców, a teraz jeszcze chce setki tysięcy, a możne nawet miliony Azjatów!?Co ten rząd wyprawia?!Czy chce doprowadzić do zastąpienia w jak największym stopniu Polaków obcokrajowcami?Dąży do tego, żeby liczba Polaków zamieszkujących Polskę zmalała poniżej 30 mln. a w ich miejsce przybyło kilka milionów obcokrajowców?Co ten PiS wyprawia?!Chce nam zaserwować takie multu-kulti jak w europie zachodniej?
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-09-09 21:01)
    Boże chroń Polskę przed tą szarańcza bo PiS ma to gdzieś!!!
  • ~obserwer_1
    (2018-09-09 21:00)
    PO chciało przyjąć 7000 chrześcijan syryjskich powtarzam CHRZEŚCIJAN a PiS nie chciał przyjąć i teraz przyjmuje muzułmanów!
  • ~```
    (2018-09-09 23:14)
    A co z repatriantami ze wschodu i potomkami polskich zesłańców? Rozumiem, że poprzedni rząd mógł mieć ich w d., ale PIS-owski, patriotyczny i propolski powinien chyba o nich pamiętać.
  • ~jaity
    (2018-09-09 21:03)
    Ciekawe jacy to pracodawcy i za ile chcą zatrudniać.
  • ~rychu
    (2018-09-09 23:31)
    nie probujcie mi przyszywac laty "rasista", ale ja mieszkalem w kraju wielokulturowym i te Hindu, Paki i Bangladesze sa 1000 razy gorsi od Syryjczykow, Libijczykow i innych z Bliskiego Bschodu i Afryki razem wzietych !!!!!!!! Polska ciezko zaplacze jak ich wpusci !!!!!!
  • ~ ~
    (2018-09-09 20:56)
    Wolę w Polsce 5 Hindusów niż jednego katolskiego PiS dzielca!
  • ~Towarzysz Jarosław niech żyje, niech żyje
    (2018-09-09 21:31)
    Zapraszamy wszystkich Hindusów do Polski. Wtedy tutejsza religia będzie stanowiła 0,00003 % ludności. Niech żyje PIS.
  • ~udz
    (2018-09-09 20:50)
    a na ,,co nam indianie
  • ~77
    (2018-09-09 21:54)
    Glosujcie na mnie, Ja zrobie porzadek. Ordnung musi byc!!
  • ~jaity
    (2018-09-10 11:42)
    Niewolnictwo w rozkwicie, bo inaczej trudno nazwać wędrówki taniej siły roboczej ze wschodu na zachód. Kto wreszcie przerwie ten absurd, napychający kieszenie przedsiębiorcom, wyzyskującym pracowników. Kasa się liczy, a reszta, te różnice między lewactwem i prawactwem, to ściema promocyjna polityków, niezależnie od barw partyjnych. Skończy się tak, że zdesperowani ludzie w końcu wybiorą nacjonalistów i faszystów - sprawa nie tylko Polski dotyczy. I skończy się źle.
  • ~Cabeza
    (2018-09-10 07:42)
    Czyli polski brutalny kapitalizm otrzyma nowych niewolnikow.
  • ~Zorro
    (2018-09-10 07:19)
    Już mamy w każdym szpitalu super bakterie z Indii, która nie reaguje na antybiotyki i gwałtowny wzrost zachorowań
  • ~Arek2000
    (2018-09-10 14:38)
    PIS zostanie zapamiętany w historii Polski od dekad - króry jako pierwszy sprowadza dużą liczbę imigrantów i to bez zgody POLAKÓW !
  • ~tylko RUCH NARODOWY
    (2018-09-10 09:54)
    Nie po to nasi przodkowie ginęli w walce o zachowanie bytu narodowego, żeby dziś beznadziejnie głupimi decyzjami ten byt pogrzebać z kretesem. Popełniamy ten sam błąd co kiedyś i obecnie państwa europy zachodniej. Migranci a jeśli nie oni sami to ich poptomkowie, wcześniej czy później upomną się o swoje, a wówczas niech Bóg ma w swojej opiece naszych synów i wnuków. Morawiecki i jego klika to kret powiązany z międzynarodowymi "elitami" finansowymi. Po co sprowadził do Polski bank JP Morgan, dotując go w dodatku z naszych podatków ? Nóż, który PO wbijało Polakom prosto w brzuch, PIS wbije im w plecy.
  • ~xyz
    (2018-09-10 11:17)
    Pracodawcy w Polsce potrzebują niewolników. Skończy się tak jak z tą Ukrainką. Kobieta dostała wylewu a pracodawca zamiast do szpitala to zostawił ją na ławce bez pomocy.
  • ~aw
    (2018-09-10 12:12)
    Korwin miał rację.Zamienili ****** przy korycie i fajrant
  • ~Mareks
    (2018-09-10 11:10)
    No to niech pracodawcy szykują namioty ,bo idzie zima.To są ci pracownicy ,którzy potrafią pracować młotem elektrycznym bez prądu.Podobno doskonale znają angielski,pytanie czy tak samo znają angielski ,właściciele firm i menadżerowie?No i nie piją alkoholu i nie palą ,za to modlą sie 8 razy w ciągu zmiany.
  • ~asas
    (2018-09-10 06:52)
    PiS robi nam bagno z Polski. Zamiast przyjąć i pomóc 5 tys. uchodźców, kobietom i dzieciom. Ściąga 25 tysięcy młodych mężczyzn z Bangladeszu!
  • ~Na kogo stawia PIS?
    (2018-09-10 11:03)
    Do roku 2017 ambasada polska w Izraelu wydała prawie 11 tys. paszportów obywatelom Izraela, którzy nie potrafią powiedzieć słowa w języku polskim. Machina wydawania polskich dokumentów jest tam bardzo sprawna. Z drugiej strony Polacy z dawnych kresów Rzeczpospolitej muszą przejść cierniową drogę, żeby otrzymać polskie papiery. A chcą bardzo wrócić do ojczyzny swoich przodków, ale administracyjne bariery są często nie do pokonania. Tu postępu nie ma i nic zapowiada się, żeby coś się zmieniło.

Może zainteresować Cię też: