Tesco zamyka sklepy w Polsce i likwiduje ponad 2 tys. stanowisk pracy

Brytyjska sieć supermarketów Tesco potwierdziła w czwartek informację o planowanym zamknięciu w Polsce 13 sklepów przynoszących straty i likwidacji do 2,2 tys. stanowisk pracy.

wróć do artykułu
  • ~Mikołłaj
    (2018-10-21 09:05)
    Niepłaćili podatków teraz musza wiec zw!!!ijaja kram bo przedtem wywozili z Polski masę pieniedzy a teraz zamykaja u ućiekają jak szczury
  • ~&
    (2018-10-19 10:42)
    Zamiast ich Tesco, otworzmy polskie sklepy z polsa produkcja. Rozwalanie polskich zakladow na zadanie Zachodu zniszczylo nasz kraj
  • ~jojne
    (2018-10-03 22:07)
    Brexit juz dziala
  • ~Kick
    (2018-10-03 13:24)
    30-40% narzutu zrobiło swoje. Na mięsnym śmierdzące ryby i spleśniały pasztet. Byłem w Tesco 6 razy i za każdym razem po niecałej dobie wyrzucałem zakupy do kosza. Ceny... wyssane z palca, za chleb z lokalnej piekarni trzeba zapłacić 40% więcej jak w firmowym sklepie. Lewiatan rządzi, bo Polski.
  • ~jeszcze Lidle i Kauflony
    (2018-08-31 16:37)
    nikt za tym marketem nie POwinien rozpaczać. Jednago dziadostwa mniej. Brawo.
  • ~z pisu
    (2018-08-30 15:48)
    ROTACJA I BIUROKRACJA.
  • ~zxc
    (2018-08-26 11:41)
    JAK JUZ PADNA TE NASZE BUDKI I LEWIATAN TO POZOSTANIE CI TYLKO CHEMIA Z OSZOŁOMA TAK JEST NA ZACHODZIE NIE MA DOBREGO JEDZENIA TYLKO SYF JAK W AUCHAN I BIEDRZE
  • ~Morawiecki
    (2018-08-25 18:05)
    Te 2000 ludzi od razu znajdzie pracę w Lidlach, Biedronkach i innych oszołomach. rynek
  • ~Misio...,,,,,,..,,.,,.,,.,
    (2018-08-25 14:15)
    Ze wzruszeniem wspominam czas kiedy kupiłem w Tesco swój pierwszy odtwarzacz DVD w promocyjnej cenie 35 zł , w dniu 1-go stycznie któregoś roku. Pani przy kasie złośliwie przecięła mi kabel tego odtwarzacza, a ja zorientowałem się w domu. Kobieta zemściła się za to ,że ona musiała pracować w tym dniu , a ja korzystałem z promocji. To se ne vrati.
  • ~OSZĄ
    (2018-08-25 12:36)
    ROTACJA I BIUROKRACJA ZROBIŁA SWOJE . W INNYCH SIECIACH TO KWESTIA CZASU.
  • ~srul
    (2018-08-23 19:03)
    papa angole swoje sklepy otworzcie na Saharze
  • ~pa pa lichwiarze
    (2018-08-23 18:32)
    Mniej dziadostwa w Polsce tym lepiej, Tesco w sam raz dla uchodźców na zachodzie
  • ~head
    (2018-08-23 18:03)
    Pisietrolle żyjące z 500+ i z zasiłków MOPS, niepracujące się cieszą bo dla nich rynek pracy i bezrobocie to abstrakcja.
  • ~prezes
    (2018-08-23 17:53)
    nie dziwi mnie to-nigdy nie kupuje w Tesco-to marny sklep,mam w Krakowie ogromny wybor.tesco nie mialo dobrego wyboru,jakis taki "podly" styl prezentacji,problemy z czystoscia,dla mnie to byl zaden adres i zapewne dla wielu tez.Mam obok Auchan-ogolnie jestem z niego zadowolony,jedynie wedline,mieso kupuje w Lewiatanie na osiedlu,bo maja dla mnie znakomity wybor.jarzyny,pierogi,golabki w takiej budce prywatnej.Auchan to inna klasa niz Tesco-dobry wybor,jedynie ma problem z wedlinami,tych z Auchana nie lubie.Auchan ma tez czasem rewelacyjne przeceny na dobre rzeczy-dzinsy,ubrania,dobry papier t.,dobre piwo,proszek Ariel,pasty do zebow,towary mleczarskie-np.tanie mleko,sery,margaryne.Ma tez tanie towary dla duzych rodzin i ludzi ubogich.Wiem,ze dyskonty tez to maja ale jakos tani towar z Auchan dalej jest dobry i smaczny,a z Biedronki to juz jest roznie.
  • ~Swen
    (2018-08-23 17:18)
    Odpowiedni próg rentownosci, czyli 60% transferu za granice bez zlotowki fiskusowi

Może zainteresować Cię też: