Inspektorski bunt. Pracownicy PIP też chcą wolnych niedziel

| Aktualizacja:

Konieczność systematycznego sprawdzania sklepów naruszy prawo inspektorów do wolnej niedzieli – twierdzą związkowcy. I domagają się zmian w planowaniu ich pracy w taki dzień

wróć do artykułu
  • ~chcącypracowaćwPIP
    (2018-03-14 06:59)
    Panowie związkowcy z PIP , bardzo proszę o podanie do którego oddziału PIP mam się zgłosić w celu podjęcia tej lukratywnej pracy w PIP (mogę pracować w soboty , niedziele i kiedy tylko sobie życzycie ) !!! Praca w PIP to marzenie wielu Polaków , walic głupa i dobrze zarabiać !!!
  • ~lekarz
    (2018-03-14 08:03)
    od dziś nie biorę dyżurów w niedzielę i święta
  • ~WERT
    (2018-03-14 08:26)
    JEST ROZWIAZANIE- POWOLAC INSPEKCJE ROBOTNICZO -CHLOPSKIE IM. ALBINA SIWAKA SLADAJACE SIE Z CHLOPA, ROBOTNIKA I POLOWY INSPEKTORA PIP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Marta
    (2018-03-14 11:11)
    Wszyscy inni nie mogą pracować, bo to wbrew przepisom, ale sieciowki maja być otwarte najlepiej 24 h.Pracownicy sklepów to inna kategoria? Jestem za wolna ndz.lub za jesli mam pójść do pracy chcę godnej zaplaty za ten dzien- praciwnicy PIP na pewno takową otrzymają, a kasjer ????
  • ~Kasjerka
    (2018-03-14 11:27)
    Tak to my kasjerki mamy pracować a "elita" ma mieć wolne? ************* tak jak my!!! Parszywe ************
  • ~a ja mogę pracować
    (2018-03-15 08:38)
    Jestem gotowy pracować w PIP nawet w każdą niedziele. Mieszkam w Legionowie. Proszę o kontakt.
  • ~Helena
    (2018-03-16 10:16)
    A ja bym chciała, żeby taki inspektor pip do mnie przyszedł w niedziele.
  • ~aaa
    (2018-03-16 16:35)
    OTK antka !Cwiczenia z TOPOGRAFI.
  • ~andrzej sowa
    (2018-03-16 17:56)
    a kiedy beda miec wolne ksieza rzymsko-katolicy w niedziele nie zgodne z przepisami pracy zarabiaja pzez siedem dni w tygodniu trzeba sie wziac za tych czarnoksięzników
  • ~dsds