Firma ma narodowość. Zjednoczony i wielokulturowy świat nie istnieje

Nie jestem Jamesem Bondem, ja tylko dostarczam potrzebne informacje – mówi absolwent Szkoły Wojny Ekonomicznej.

wróć do artykułu
  • ~Raz dwa trzy
    (2018-01-06 19:52)
    Czyli jednak nia państwo dziadowsko/teoretyczne jak za PO tylko silne zdolne walczyć o swoje interesy.... I takie są kraje zachodniej europy....a dla naiwniaków bajeczki w stylu " kapitał nie ma narodowości"
  • ~jjkks
    (2017-12-27 15:16)
    Ciekawe co na to Balcerowicz, Lewandowski i im podobni, którzy twierdzili że kapitał nie ma narodowości.
  • ~DM
    (2017-12-27 07:19)
    re: ~jak długo ? Apeluje o wywalenie tysiecy twych rodakow z Europy Zachodniej!!!!!!!!!!!!!!! Tego bełkotu na ulicach , w tramwajach, sklepach nie da się słuchać.!!!!!!!
  • ~MNl
    (2017-12-26 12:08)
    Szkoda ze w Ardenach nie bylo ani jednego szpiega gdy Guderian pędził przez górki i lasy czołgami.Nasi oddali frankom telekomunikację wiec siedzą nam jakby w mózgach. U naślesz logistyka i strategia gospodarcza interesy małych polskich firm nie są przestrzegane. Nie mamy profesjonalnego działania gospodarczego a wszyscy się zajmują wszystkim nawet prezydent organizuje eksport
  • ~josef K
    (2017-12-26 06:53)
    ___Europa imperium ... te francuskie zludzenia. Nawet granic nie potrafia obronic. Francja dzis to zaawansowany socjalizm, a Europa jest trupem. Gra idzie o to kto teraz wyszarpie najwiecej dla siebie i czy Europa srodkoea przetrwa ta zwieruche. Zachod podpisal na siebie wyrok brnac w lewacki paraliz umyslu.
  • ~cdn/Wesolych Swiat.
    (2017-12-25 22:06)
    Adijos Pomidores Salatki Niezjedzone .
  • ~DM
    (2017-12-25 20:02)
    re: ~ma koleś rację... Wystarczy spojrzec jak obecny rzad dzieli Polakow na stada: Klasa A i (!- wolacy, zzabugowcy- dla mnie ruscy) , klasa B ( rdzenni Polacy), klasa C ( polska ludnosc , mieszkajaca na terenach zaborow, mieszancy,) Rozumie, ze zaliczasz sie do piewszego sortu !
  • ~ma koleś rację...
    (2017-12-25 19:14)
    Ludzie to istoty z natury stadne i lubią się łączyć w ludzkie stada odrębne od innych ludzkich stad. Są np. stada mające wspólne interesy lub stada pasjonatów, fanów, sympatyków czegoś tam - takich stad jest bez liku. Lecz najbardziej pierwotne i silnie związane są stada oparte o więzy krwi, język, obyczaje i wspólną historię. Czyli po kolei - rodzina, grupa rodzin to ród, grupa rodów to klan, grupa klanów to plemię, grupa plemion to naród i kraj. I zawsze tak będzie, że swój będzie ciągnął do swego, a na obcych nawet po wiekach mogą zacząć patrzeć krzywo z byle powodu i przypomnieć sobie, że to jednak nie swoi. Tak działa ludzka natura stadna, bo to pierwotny bardzo silny atawizm i żadne lewacko-liberalne pranie mózgów o wielonarodowści i multi-kulti nic tu nie pomoże. Pozostaje tylko kwestia, które ludzkie stado jest gdzieś stadem wiodącym, czyli stadem alfa. Dlatego interesy i kapitały mają narodowość i zawsze będą mieć.
  • ~DM
    (2017-12-25 19:07)
    re: ~[\/].[|-|] ( nie pir.....ol tu cos o reparacjach 70 lat po wojnie. Dostaliscie z nawiazka. Nie daliscie rady odzyskac ich od Rosji ( no coz- wlasna gloopota). Macie ziemie tzw. odzykane. O co wam jeszcze chodzi? OCZYWISCIE jedno obywatelstwo ?????? Zapytaj sie ziomkow ile maja. -------------------------------------------------------------------- Wiem , ile ludzi umiera na polskich drogach. Po pasterce 3 kobiety NA PASACH! ( kupa takich prypadkow juz byla) O czym to swiadczy? O braku kultury ! Jezdza door.....nie jak szybko moga. Pasy sie dla nich nie licza. Nazywa sie to " wtargnieciem na jezdnie". .................................................................................. Palcie dalej ODPADAMI, to na pewno liczba chorych na raka sie nie zmniejszy! --------------------------------------------------------------------------------- Za samobojstwa tez Niemcy musza odpowiedziec? Gloopszych wypocin nie czytalem. Wesolych Swiat!
  • ~[\/].[|-|]
    (2017-12-25 18:23)
    Ciekawe ile czasu musi uplynac zanim Polacy w koncu nie zrozumieja jak bardzo byli dotad oklamywani - pieniadz nie ma kapitalu, niewidzialna reka wolnego rynku, panstwo nie moze zabraniac ryzykownych inwestycji itd itp... tym wszystkim karmiono ludzi i kazano im zaciskac zeby i pasa by budowac Polske, od tego czasu dorobilismy sie ponad bilion zl dlugu i pewnie drugie tyle lub wiecej wytransferowano z Polski, mamy tez z 2 miliony lub wiecej na emigracji zarobkowej... tak z Polski uczyniono kolonie i rynek zbytu - tubylcy pracuja za stawki nizsze niz w Chinach na dobrobyt Europy Zachodniej i innych krajow Zachodu.
  • ~DM
    (2017-12-25 17:49)
    Czy kazdy czlowiek ma jedna narodowosc / jedno obywatelstwo ? O ile wiem tysiace Polakow maja 2 obywatelstwa . To OK?
  • ~Norge
    (2017-12-25 17:46)
    To kasie stanko niech zaadoptuje tuSSke, bedzie mial dwie..., do tego odebrac jej polski paszport.
  • ~jak długo.?
    (2017-12-25 16:46)
    Apeluję o natychmiastową repolonizację mediów ,tego bełkotu niemieckiego nie da się słuchać.!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: