Poprawki do ustawy ograniczającej handel w niedziele. Chodzi o kwiaciarnie, piekarnie, cukiernie

| Aktualizacja:

Senat zaproponował w piątek poprawki do ustawy ograniczającej handel w niedziele. Doprecyzowują one m.in. kwestie handlu w niedziele w kwiaciarniach, piekarniach, cukierniach.

wróć do artykułu
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-12-15 22:30)
    jeśli posłanki pis zaczną sobie przypominać, że były molestowane to nie uwierzę bo kto rzuciłby się na tą padlinę...
  • ~erbi
    (2017-12-16 00:27)
    DOKŁADNIE ten sam efekt w postaci wolnych niedziel można było osiągnąć dzieląc odpowiednio dyżury w niedziele - i bez demolowania ludziom życia. Ale przecież nie chodziło o żadne prawa pracownicze, ale właśnie o zdemolowanie ludziom życia i pokazanie że mamy na tyle siły, że możemy - "i co pan nam zrobi"... Ano - poczekamy, zobaczymy co ludzie zrobią nie mając gdzie ruszyć czterech liter w niedzielę...
  • ~Ryś
    (2017-12-15 23:57)
    Pracuję w ELEKTROCIEPŁOWNI zaopatrującej w energię jedno z największych miast w Polsce! w niedzielę mam "12" czyli DWANAŚCIE GODZIN! non stop i nie mogę iść do KOŚCIÓŁKA! JA TEŻ CHCĘ WOLNE W NIEDZIELĘ!!! Niech zamkną elektrociepłownie! Skoro mam według SEJMU w niedzielę odpoczywać to do kościoła też przestanę chodzić! JAK WOLNE TO WOLNE!
  • ~Prawda w oczy kole
    (2017-12-15 22:33)
    A pozamykajcie sobie wszystko jak chcecie. Myślicie, że ludzie są idiotami i nie potrafią kupić jedzenia na trzy dni? Tylko żebyście nie podnosili zaraz podatków, bo na premie dla ministrów nie starcza.
  • ~Lena
    (2017-12-16 09:13)
    Nie zapomnimy wam tego udoskonalenia niedzielnego!
  • ~Rozbawiony
    (2017-12-16 11:45)
    Dlaczego kwiaciarki mają pracować w niedzielę? Czy one nie mają rodzin? Czy nie możecie kwiatków kupić w sobotę?
  • ~PiSofil
    (2017-12-16 04:53)
    Nareszcie ludzie wypełnią świątynie rano i wieczorem. Wysłuchają nauk i będą jeszcze lepsi. Dadzą dobry przykład dzieciom.Złożą ofiarę na tacę, a w poniedziałek wyślą wsparcie dla Radia ****** i dzieł Ojca Tadeusza.To wszystko będzie efektem mądrości PiSu i Prezesa JK.
  • ~alf
    (2017-12-16 14:20)
    Wolne, to wolne, albo wszyscy, albo nikt !! Jeśli np. na stacji paliw ludzie mają pracować w niedziele to jest to służba i powinni podobnie jak policjanci po 20 latach na emeryturę.
  • ~Ans
    (2017-12-16 21:48)
    Czy oni oszaleli? Żadnych wyjątków.Jak zakaz to zakaz.Stacje benzynowe też a kwiaty sobie mogą kupić w poniedziałek.Rybom się nic nie stanie jak poczekają dzień albo dwa.
  • ~jj23
    (2017-12-17 14:00)
    Proponuję jeszcze jedną poprawkę, za to najlepszą. WYWALIĆ CAŁY TEN IDIOTYZM DO KOSZA!!!
  • ~Sebastian
    (2017-12-17 10:10)
    A jak w niedzielę z wieżami kościelnymi , które dzisiaj służą jako maszty do anten gdzie duchowni wywęszyli zarobek nie troszcząc się o ludzi na których jest oddziaływanie szkodliwego pola elektromagnetycznego i to też jest do celów zarobkowych, handlowych itd. a wybudowanie takiego masztu przez dystrybutorów obok wieży kościelnej byłoby nie możliwe ,nie ze względów finansowych ale z powodu wysokich wymogach co do warunków oddziaływania na środowisko .
  • ~qqq
    (2017-12-16 08:35)
    Powinny być sklepy dyżurujące w niedzielę, po 2-3 w dzielnicy.
  • ~Emigrantka
    (2017-12-17 23:46)
    Jedno wielkie szalenstwo co Pisowska Banda wyprawia z Polakami ❗️❗️❗️
  • ~Hej
    (2017-12-18 02:30)
    Ciekawe dlaczego agencji towarzyskich sobie panowie posłowie nie pozamykali...
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2017-12-17 19:26)
    Będzie więcej na tace ....nie opodatkowane !!!!!!!!!!! .......nie ma tacy zbliżeniowej !!!!!!!!!
  • ~MEE TOO
    (2017-12-18 02:29)
    Widać większość posłów to palący.
  • ~piz
    (2017-12-16 20:29)
    zamykać jak najszybciej bo nikt niczego się nie dorobił w niedzielę.

Może zainteresować Cię też: