Nowoczesna ruszyła z akcją "Robię zakupy, kiedy chcę". "Zbieramy podpisy pod petycją do posłów"

| Aktualizacja:

Jeśli ktoś nie chce robić zakupów w niedzielę, to niech ich nie robi - powiedział lider partii Nowoczesna Ryszard Petru. Ugrupowanie rozpoczęło w niedzielę zbiórkę podpisów pod petycją do posłów i posłanek, żeby nie głosowali za ustawą ograniczającą handel w niedziele.

wróć do artykułu
  • ~cyrk
    (2017-10-30 04:36)
    i nowa głupota wylała się na ulice miast. Znowu cyrkowiec zaistniał. Już niedługo i zniknie jak cudak paloikot.
  • ~Kaczyzm
    (2017-10-09 23:15)
    A kto pracownikom w marketach da podwyzke w zamian za mniejsza ilosc godzin?
  • ~do roboty ludu
    (2017-10-09 23:00)
    Zlikwidowac niedziele, to zmarnowany czas, koscielny relikt. Ktos musi tyrac na ryskow, bo im ciagle malo
  • ~pinokiooo
    (2017-10-09 21:25)
    "Robię zakupy, kiedy chcę" najlepiej po zamknięciu sklepu,przy pomocy łomu!
  • ~
    (2017-10-09 20:56)
    Uznaję wyniki demokratycznych wyborów kiedy chcę. Szanuje wolę większości głosujących kiedy chcę.
  • ~But I
    (2017-10-09 19:13)
    Slusznie, kazdemu jego Madere, kiedy tylko zechce.
  • ~demagogia do kwadratu
    (2017-10-09 16:41)
    Właściciel może pracować , ale "jeleń" MUSI zapłacić 30 -40 % więcej za towar. Czy o to chodzi projektodawcom ? Czy właściciel sklepu, transportowiec policjant kelner kasjerka w zoo itd, itp nie mają rodziny ?
  • ~dobra inicjatywa.
    (2017-10-09 16:39)
    Hiszpania Francja Włochu Grecja Anglia USA Słowacja Czechy Rosja Portugalia, Irlandia Holandia Litwa Estonia Belgia mają sklepy w niedzielę otwarte. Niemcy ,Austria , dyskutują o zniesieniu zakazu. Dlaczego psuć , coś co dobrze funkcjonuje
  • ~brawo
    (2017-10-09 16:35)
    Brawo Nowoczesna. Dość dyktat demagogów i fanatyków.
  • ~tadek
    (2017-10-09 14:54)
    Dla Rysia jest ważne, by robić zakupy w święto 6 króli, bo tylko wtedy ma na nie czas. Poza tym mędrkuje w tv lub w radiu i udaje polityka - choć jest raczej kabareciarzem.
  • ~MKoro
    (2017-10-09 13:59)
    Będę ZA zakazem pracy w niedzielę dla marketów, pod jednym warunkiem: niech się Zero zgodzi, żeby wszystkie więzienia były otwarte od sobotniego wieczora do rana w poniedziałek. Klawisze i więźniowie też chcą spędzić niedzielę z rodzinami.
  • ~mjk
    (2017-10-09 13:01)
    Dobre! Jednym słowem wszystkie stanowiace pierwotny i podstawowy trzon UE kraje mają ograniczenia w niedzielnym hanlu. Zostały tylko dawne KDL-y i południowa Maniana. Skandynawii bym nie liczył bo tam weekend trwa cały tydzien. Tak na poważnie to tem nieukom z nowoczesnej pp. Petru, Pichowicz należy przypomnieć, że nasza wolność kończy się tam gdzie zaczynają się prawa drugiego człowieka. Uważam tych dwoje za głupców ale nie aż takich by nie wiedzieli jak wygląda wolność pracy w niedzielę w żabce czy biedronce.
  • ~kosmos
    (2017-10-09 11:35)
    dodalbym akcje jade na madere kiedy chce i obchodze swieto szesciu kroli kiedy mi pasuje
  • ~Klient starej daty, co do Bydgoszczy będzie jeździć
    (2017-10-09 11:01)
    Aj, waj, konsumpcjonizm nam wygaszają! I co to będzie, co to będzie? Za komuny sklepy były otwarte w sobotę do 14:00, a w niedzielę zamknięte wszystko na głucho. I ludzie jakoś żyli, a czas mogli spędzić przyjemniej. Już się z tego dobrobytu niektórym w d... poprzewracało.
  • ~ antysnob
    (2017-10-09 10:46)
    Prosto A2 do Frankfurtu i sobie nuworysze z nuwoczesnej zrobicie zakupy kiedy chcecie. A może właśnie nie zrobicie...
  • ~ ? ? ?
    (2017-10-09 10:43)
    Mamy się w końcu do nowoczesnej UE upodabniać, czy podążać pod prąd nowoczesności? Czy w nowoczesnych europejskich krajach wielkopowierzchniowy handel w niedzielę jest dozwolony????
  • ~wiza
    (2017-10-09 10:12)
    W Niemczech w niedziele zamknięte Nawet bułki się nie kupi. Chyba, że na stacji paliwowej , ale będą z piątku albo soboty i będą suche
  • ~VS
    (2017-10-09 09:26)
    Totalna opozycja, to totalne dno!!! Jeszcze żadnego ciekawego projektu nie przedstawili sami, tylko stają w kontrze do Rządu, co za pewne świadczy o braku pomysłów ustaw itp. na poprawę warunków w Polsce. Czyli dno j.w.
  • ~t.
    (2017-10-09 09:18)
    Ruszamy z akcja. " Odwiedzam posla w biurach poselskich kiedy chce ".
  • ~S. Vetru
    (2017-10-09 09:07)
    PiS gwarantem Biedy i Nędzy w Polsce!

Może zainteresować Cię też: